Тисячі відвідувачів зі 100 країн зацікавив стенд «Biesse» під час відвідання цієї найбільшої галузевої виставки. Стенд площею 6 000 м2 привертав увагу клієнтів, партнерів і преси та став справжнім відображенням значних інвестицій компанії в ефективні послуги, інноваційні продукти та ще ширшу співпрацю з клієнтами з максимальним урахуванням їхніх інтересів.

Відвідувачам «LIGNA» компанія показала, що завжди підтримуватиме їх, створюючи фабрики, які будуть не лише «розумними» та ефективними, а й найкращим місцем для праці. Клієнти розуміють це і радо відгукуються на такі пропозиції, тому вкладають в «Biesse» значні інвестиції – портфель замовлень компанії сягає 40 млн євро.

Федеріко Брокколі, директор підрозділів деревообробки, продажів і розвитку філій Digital Hub, розповідав відвідувачам стенда про різні етапи створення Factory 4.0, демонструючи процеси, обробку, програмне забезпечення для планування, а також оптимізацію і програмування виробничих підприємств для способів вибору послуг, доступних для моніторингу процесів і підвищення продуктивності, а також всіх послуг, запропонованих

SOPHIA.3302_n_Biesse_Generic_copertina_1920x980.png

Крім цього, на трьох повністю автоматизованих технологічних лініях замовникам продемонстрували результати, яких можна досягти за допомогою гнучкого виробництва на індивідуальне замовлення. На стенді представили нові крайкооблицювальні верстати Stream A Smart і Akron 1100, обробні центри Uniteam RC і робочі столи FPS (Feedback Positioning System) для обробних центрів Rover. 7 ROS (роботизовані системи) верстати для різання, свердління, шліфування і з ЧПК.

Також відвідувачів масштабної виставки повідомили про новий кампус у Москві площею понад 2100 м2, а також запросили взяти участь в урочистому відкритті кампусу в Ульмі, яке відбудеться з 24 по 26 жовтня 2019 року. Також розповіли про нове партнерство з «LIDTECH».

Галузеві дослідження («Acimall», «VDMA», «Ucimu») свідчать про значне зниження попиту протягом перших 5 місяців 2019 року після надзвичайно сприятливого 5-річного циклу (2014-2018 роки). Але результати роботи «Biesse» на «LIGNA» підтверджують, що наша здатність впроваджувати інновації та підтримувати клієнтів з локалізованою дистриб’юторською мережею і чудовим портфелем послуг гарантує успіх навіть у менш сприятливих політичних і економічних умовах. Це означає, що ми можемо захистити інвестиції в продукти, послуги і ринки, на яких працюємо, будучи впевненими, що ми на правильному шляху, щоб і надалі зміцнювати лідерські позиції по всьому світі.

Інші презентації на «LIGNA» передбачали офіційне оголошення про проект «P & W, Plug & Work», який заснований на стандартах «OPC UA» (відкрита платформа зв’язку з уніфікованою архітектурою) і базується на співпраці з компаніями «Eumabois» і «VDMA». Проект підтримано Фондом OPC, оскільки він спрямований на створення стандартної архітектури для лісового сектору.

Щоб посилити ідеальну синхронність між людиною і машиною, компанія «Biesse» започаткувала нову кампанію «Ready, it’s tomorrow», мета якої – супроводжувати клієнтів в пошуку, де мова, відома як ALPHABYTE, відіграє головну роль та є символом ідеальної гармонії технологій і винахідливості.

3282_n_Biesse_Ligna2019_photogallery9_1920x980.png

Три вечори було приурочено святкуванню 50-річчя компанії, під час яких показали виставу «The Hidden Sound» (“Прихований звук”). Видовище це підкреслило зв’язок між людиною і технологіями, виявивши приховані аспекти машин. Дослідження у співпраці з компаніями «Umanesimo Artificiale» і «NeuNau» було спрямоване також на посилення внутрішнього звучання машин, якого не сприймає людське вухо, за допомогою абсолютно унікальної музичної композиції.

Наступним шансом дізнатися про автоматизовані рішення «Biesse» стане відвідання виставки «AWFS» в Лас-Вегасі з 17 по 20 липня 2019 року.

Будемо вдячні, якщо оцінюватимете наші публікації

[Голосів: 0 Оцінка: 0]

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я