Архітектурне бюро Бьярке Інгельса«BIG» (Данія) спроектувало для данського меблевого бренду «CommonSeating» універсальний диван із легко замінними елементами.

Відомо, що в архітекторів особливий підхід до меблевого дизайну: досвіду проектуванні будинків допомагає їм придумувати прості на перший погляд, але вражаючі за функціональності предмети домашньої обстановки. Отож перший диван, створений бюро Бьярке Інгельса, є адаптивною системою Voxel, яка дозволяє власнику самому вибирати модулі й комбінувати їх у залежності від потреб і смаку.

Система Voxel у буквальному сенсі «побудована» з мінімалістських текстильних блоків: розробляючи її, автори придумали меблеві модулі з гладкою оббивкою. Мінімалістський візерунок нагадує решітку або сітку – структуру, знакову як для архітектури, так і для графічного дизайну.

Назва серії вказує на чільну роль блоків, з яких «BIG» виготовив подушки-модулі. Модулі бувають трьох видів: великі (6 × 6 одиниць), середні (6 × 3) і маленькі (6 × 2 модуля).

 «Ми пропонуємо користувачам перевертати, комбінувати, змінювати оббивку, додавати і прибирати зайві елементи, – кажуть автори проекту. – Замість того щоб викидати обридлий диван, з Voxel вони можуть розібрати його на кубики й зібрати заново, як м’який конструктор. Система дозволяє створювати як традиційні дивани (двох- та тримісні, з підлокітниками або без), так і експериментальні моделі з асиметричною конструкцією, приставними пуфами й кушетками, з потовщеними сидіннями за рахунок подвійних подушок.

Будемо вдячні, якщо оцінюватимете наші публікації

[Голосів: 0 Оцінка: 0]

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я