Натуральне дерево виглядає по-справжньому фантастично, його приємно чіпати, на нього приємно дивитися, його приємно використовувати. Є ще як мінімум 7 причин включити цю фактуру в інтер’єр. І про ці причини ми розповідаємо у статті.

Будь-яка фактура в інтер’єрі – це рай для кінестетиків, адже вона не тільки наповнює простір затишком і емоціями, а й цікава на дотик. Дерево володіє особливим природним шармом, його можна розглядати годинами. В інтер’єрі шматок дерева відразу кидається в очі і часто виглядає набагато естетичніше, ніж прісні форми. У матеріалу є ще кілька суттєвих переваг.

Це хороший спосіб швидко актуалізувати інтер’єр

Достатньо маленького аксесуару або деталі, що будуть виконані з дерева, і інтер’єр матиме натяк на екологічність і натуральність. А оскільки ці напрямки зараз в тренді, то всього одна деталь здатна миттєво зробити оформлення більш актуальним.

Дерево можна вписати в різні стилі

Така фактура насамперед асоціюється з інтер’єрами в екостилі. Але навіть в такому вигляді дерево – це досить універсальний матеріал, який не так складно «подружити» з іншими стилями, наприклад, кантрі, скандинавським і неокласикою. Предмет з натурального дерева можна використовувати в інтер’єрі сольно або підтримати в обробці і декорі – це залежить від загальної концепції оформлення і метражу (в маленькому приміщенні такі активні предмети краще використовувати точково).

 Спил дерева — це міцна поверхня

Ми звикли використовувати в побуті більш бюджетні аналоги дерев’яної поверхні: шпон, МДФ і інші. Максимум – стільниця з масиву (і то, часто це тільки облицювання, а всередині все той же МДФ), яка вважається досить міцною поверхнею. Натуральний шматок дерева набагато міцніше цих аналогів, тому його часто використовують в якості стільниць. На кухні обов’язкова обробка захисними складами, наприклад, маслом.

Аксесуари можна використовувати по-різному

Натуралістичність предметів з дерева дає можливість використовувати їх так, як підказує ваша фантазія. Наприклад, пеньок можна поставити замість табурета в передпокої, помістити в вітальню як журнальний столик або в спальню замість тумбочки біля ліжка. Найпростіший спил може стати підносом, обробною дошкою або настінним декором. Така багатофункціональність дозволяє змінювати свій простір так часто, як вам цього хочеться.

Натуральна фактура робить інтер’єр затишнішим

Якщо у вас в будинку велика кількість глянцевих холодних поверхонь, мало світла і в цілому вам хотілося б в осінній період додати оселі тепла і затишку, придивіться до аксесуарів з дерева. Це може бути настільна лампа з теплим м’яким світлом, основа якої виконана з максимально натурального матеріалу. Або предмети більшого масштабу, наприклад, узголів’я ліжка, зроблене з дощок.

Екологічно чистий матеріал

Якщо ви надаєте перевагу екологічним матеріалам, вибір на користь деревини очевидний. Будь-яке дерево в інтер’єрі – це натуральний матеріал, який легко переробляється, який не містить шкідливих домішок і наповнює простір запахом лісу. А текстура дерева не піддається серйозній фабричній модернізації.

Приємна поверхня додасть інтер’єру емоцій

Зробити інтер’єр емоційним і живим можна за допомогою текстур, приємних кольорів і плавних форм. Дерево в цьому відношенні ідеальне: його приємно чіпати, розглядати і навіть нюхати. Якщо вам не вистачає емоційності в інтер’єрі, спробуйте включити один або кілька предметів, зроблених з дерева. Почніть з невеликих деталей і подивіться, наскільки вдало вони приживуться в вашому домі.

Будемо вдячні, якщо оцінюватимете наші публікації

[Голосів: 0 Оцінка: 0]

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я