Шановні меблевики та столярі!
Налаштуйтесь на довгий текст про те, що ми робитимемо, щоб ви успішно пережили важкі часи.
Хто ми?
Ми, команда журналу «Меблеві технології», після 20 успішних років видання провідного в Україні галузевого журналу, скеровуємо наші зусилля в розвиток онлайн ресурсу спільноти меблевиків та столярів – meblewiki.com
Чому ми це робимо?
Меблева продукція завжди користувалася попитом, адже людина починає життя в столярному виробі (колисці) і у ньому його й закінчує (труні). Меблі та інша столярка є невід’ємною частиною життя та побуту людини. Тому ми віримо, що меблеві та столярні вироби будуть потрібні тим, хто виживе (трішки гумору у час пандемії не зашкодить, адже ризик померти не є причиною перестати працювати і заживо поховати економіку).
Сьогодні завдання кожного керівника, власника меблевого чи столярного виробництва – докласти максимум зусиль, щоб зберегти, а за можливості – розвинути бізнеси, які він очолює.
Завдання кожного працівника – піклуватися про виживання підприємства, на якому він працює, і це при тому, що можливо прийдеться освоїти додаткові навички і шукати додаткові джерела надходжень для ваших сімей.
Збережемо підприємства – забезпечимо майбутнє. Ми повинні працювати та розвиватися попри несприятливі зовнішні обставини. Віруси, війни, хвороби, кризи – недостатня причина, щоб зупинити роботу (звичайно за умови дотримання профілактичних та інших заходів та правил). Ми повинні продукувати цінність та отримувати за неї кошти.
Ми усвідомлюємо, що зміни в медицині, економіці, стилю життя, тригером яких стала пандемія коронавірусу – всерйоз і надовго. Попереду складні часи. Потрібно працювати, працювати і ще раз працювати, і ми готові працювати для вас!
Що ви з цього отримаєте?
Місія нашої праці над meblewiki.com – це створити місце концентрації знань, які вам допоможуть робити кращі столярні вироби та меблі. Ми прагнемо стати вікіпедією для виробників меблів, де ви зможете отримати відповіді на питання, потрібні для розвитку виробництва (до речі, назва ресурсу походить від слів «меблевик» (meble) та «вікіпедія» (wiki), тому meblewiki пишеться через «w»).
Формула нашої роботи: ви задаєте запитання – ми шукаємо на нього відповідь та робимо її доступною широкому загалу. Маєте питання стосовно виробництва, яке вас цікавить – заповніть форму на сайті, і ми шукатимемо для вас відповідь.
Джерелом знань буде інформація від виробників та постачальників обладнання, інструменту, матеріалів, фурнітури, комплектуючих, а також від вас і ваших колег, які готові будуть поділитися нею, не зважаючи на те, що є конкурентами. Адже чим сильніші ваші конкуренти, тим сильніші ви, а разом ви творитимете міцну інфраструктуру для розвитку меблевої та столярної галузі.
Зміст meblewiki.com буде обмежено тематикою від дошки чи плити – до готового виробу. (Тематику від лісу до дошки ми розвиватимемо на нашому іншому ресурсі – derevoobrobnyk.com). Зміст формуватиметься згідно з вашими запитами, побажаннями та пропозиціями.
Як користати з meblewiki.com?
Увага! Для того, щоб бути учасником спільноти меблевиків та столярів і повноцінно користати з можливостей meblewiki.com, необхідно зареєструватися. Це дуже важливо – ви знаєте нас, ми хочемо знати вас, розуміти ваші потреби, і бути вам максимально корисними.
Тому, будь ласка – зареєструйтесь на сайті meblewiki.com
Запитай експерта! Заощаджуйте час на пошук виробничих рішень, користуючись формою запиту експертам – і ми зробимо для вас усю комунікаційну роботу, а також поінформуємо експертів про вашу потребу у вирішенні тої чи іншої проблеми. Надамо вам контакти експертів. Редакційна політика meblewiki.com побудована, перш за все, на пошуку відповідей на питання, які вас турбують.
Вже зараз ви можете поставити нам завдання, щоб ми почали працювати
⇓ ⇓ ⇓
Долучайтеся до групи у Фейсбук: «meblewiki.com – спільнота меблевиків та столярів». Це місце для дискусій, ідей та натхнення.
Запрошуємо партнерів та конкурентів розміщувати в групі свої публікації. Так, саме конкурентів.
Шановні конкуренти! Ми поважаємо вашу працю. Ви надихаєте нас працювати, щоб бути кращими. Ми часто черпаємо у вашій праці ідеї та натхнення. У вас теж нелегкі часи, тому група, яку ми адмініструємо, відкрита для вас!
Кожен, хто докладається до розвитку меблевої індустрії України – асоціації, виставки, профільні навчальні заклади, ентузіасти творення інфраструктури для меблевиків – є нашим партнером, діяльність якого ми залюбки популяризуємо, та запрошуємо до активної роботи в групі.
⇓ ⇓ ⇓
Як найпростіше слідкувати за новинами meblewiki.com?
Щоп’ятниці о 16:00 – на вказану під час реєстрації електронну скриньку, ми надсилатимемо листа з найкращими матеріалами, які появилися на ресурсі. За крайньої необхідності, ми робитимемо термінові розсилки новин, які потребують негайної реакції.
Вподобайте нашу сторінку у Фейсбук , і тоді деякі з наших постів з’являться у вашій стрічці.
Якщо хочете, щоб усі наші новини гарантовано появилися у вашій стрічці – зробіть їх пріоритетними – у розділі «Відстежується» відзначте «Бачити на початку».
З понеділка до п’ятниці в наших мобільних каналах (Telegram та Viber) ми анонсуватимемо цікаві матеріали (спочатку їх буде менше, і може не щоденно, але ми поступово налагодимо для вас постійний потік практичної інформації, яка допомагатиме у виробництві та бізнесі).
Як нас підтримати?
Якщо ви дочитали до цього місця, значить ми робимо те, що вам потрібно. Поділіться цією інформацією з друзями , і нехай усі меблевики та столярі України стануть учасниками нашої спільноти. Переможемо кризу разом!
Бажаємо кожному з вас сили та здоров’я, як фізично, так і економічно!
До зустрічі на meblewiki.com!
З пошаною,
Василь Масюк та команда meblewiki.com
Будемо вдячні, якщо оцінюватимете наші публікації