Дерев’яні електророзетки і вимикачі

0
152

Масове використання полімерів, які не розкладаються, приносить навколишньому середовищу величезну шкоду. Боротьба за чистоту навколишнього середовища призводить до впровадження натуральних, природних і екологічно чистих матеріалів, навіть там, де полімери та пластмаси міцно влаштувалися вже багато десятиліть – електрична арматура.

Національна енциклопедія будівництва ProfiDom.com.ua з’ясувала, що мова йде, зокрема, про розетки і вимикачі. Понад сто років вони виготовлялись з ебоніту, потім з різних полімерів, а зараз – з дерева. Чому дерево? У салонах дорогих автомобілів, а також на борту яхт досить часто можна зустріти елементи з дерева. Адже вміло оброблений матеріал виглядає дуже благородно.

Те ж саме і з інтер’єром квартири або будинку. Розетки і вимикачі з натуральних порід дерева здатні додати простору завершеності, виступивши в якості теплих природних акцентів на стінах.

В США вже випускають цілий ряд екологічних вимикачів і розеток з накладками з натурального дерева, а також затонованих під колір дуба, бука і червоного дерева. Також, ви можете замовити виріб потрібного Вам кольору з логотипом вашої компанії. Різні варіанти дерева дозволять вам підібрати вироби, які за кольором і текстурою ідеально впишуться в інтер’єр вашої квартири або будинку. В Україні розетки та вимикачі з дерева також набирають значної популярності.

Будемо вдячні, якщо оцінюватимете наші публікації

[Голосів: 0 Оцінка: 0]

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я