Неважко зрозуміти, чому дерев’яні меблі такі популярні. Мало того, що вони підходять до всіх стилів, в яких може бути виконана кімната – від мінімалістичного аж до модерну та хайтеку, та ще й радують величезним асортиментом.

Меблі виготовляють із різних порід дерев, кожна з яких має свої унікальні переваги.

Незалежно від того, купуєте ви меблі для свого нового будинку або замінюєте конкретний предмет, вибір дерев’яних меблів для вашої оселі може виявитися досить тривалим та непростим процесом. Меблі повинні відповідати стилю кімнати, в якій вони будуть розміщені, а також мають бути довговічними та надійними.

Якісні меблі з дерева створюють у меблевій майстерні «РІЧ».

Про виготовлення меблів з масиву дерева можемо розповідати довго, адже історія «РІЧ» у 2008 році розпочинається саме зі столярної майстерні, яку організували ентузіасти своєї справи.

Бажання працювати з натуральним деревом і відроджувати класичні технології з’єднання, обробки та покриття дерев’яних меблів спонукало їх залишити минулі професії й присвятити життя столярній справі. Так хобі стало справою життя.

Почали з найпростіших інструментів, експериментували й вчилися на помилках (ніколи коштом клієнта), облаштовували нові, більші приміщення, купували важкі деревообробні станки. Та, найголовніше, – здобували досвід і з 2008 року накопичили його чимало.

При виготовленні меблів з дерева виробники намагаються дотримуватися кількох простих принципів:

  1. екологічність дерева і покриттів. Мають сертифікати;
  2. практичність, зносостійкість і відновлюваність покриттів та просочень для меблів з дерева на замовлення. Баланс між стійкістю і легкістю відновлення матеріалу покриття;
  3. індивідуальний підхід. Попередні консультації та заміри допомагають обрати породу дерева, покриття, розмір та ергономіку, які підходить саме вам;
  4. естетику, легкість і надійність конструктиву виробів з дерева. Поєднання традиційних шипових з’єднань з сучасними клеями і фурнітурою дозволяють створювати легкі та наднадійні меблі з дерева на замовлення (Київ);
  5. екологічно відповідальне виробництво. Кожне виконане замовлення з виготовлення меблів з натурального дерева компенсується висадкою двох дерев на території замовника або у «РІЧ Діброва»;
  6. гарантійне і сервісне обслуговування меблів з дерева виготовлених на замовлення (Київ). Дворічна повна гарантія і постгарантійне обслуговування – запорука задоволення від користування меблями з дерева виготовленими у «РІЧ».

До появи ДСП і МДФ 90% меблів виготовляли з дерева, і не просто так. Меблі з натурального дерева екологічні, надійні, зручні та з роками не втрачають своєї цінності й переходять до категорії благородного антикваріату.

Зараз, з метою здешевлення виробу, багато меблів на замовлення виготовляють з замінників натурального дерева, та все ж масив об’єктивно лишається найкращим варіантом для виготовлення дерев’яних меблів на замовлення.

Коли хобі стає професією – цікаво спробувати і осягнути якнайбільше. Окрім традиційних столярних технологій, майстрів цікавлять такі екзотичні теми, як випалювання дерева, покриття натуральним бджолиним воском і олією льону з додаванням живичного скипидару, створення конструктивних з’єднань для меблів у дуже „вологих” приміщеннях та ін.

Виготовленням класичних меблів з дерева діяльність компанії не обмежувалася. Вони займаються нетривіальними проектами, що пов’язані з масивом і деревообробкою (створення планкену з випаленої сосни і облаштування ним фасадів, будівництво дитячих майданчиків з дерева та ін.)

Різноманітні роботи з натуральним деревом дарують досвід, який дає можливість радити своїм клієнтам оптимальне рішення щодо сировини, конструктиву, обробки та покриття меблів з масиву дерева виготовлених на замовлення та інших дерев’яних виробів.

Будемо вдячні, якщо оцінюватимете наші публікації

[Голосів: 1 Оцінка: 5]

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я