Дерев’яні панелі для внутрішньої обробки

0
320

Ламіноване ДСП – новинка на будівельному ринку. Цей матеріал хоч і появився недавно, але вже встиг завоювати позитивні відгуки і заробив хорошу репутацію. Користуючись дерев’яними панелями для внутрішньої обробки, можна не тільки оригінально прикрасити приміщення, надавши йому індивідуальний дизайн, а й приховати деякі дефекти поверхні.

Як і всі поширені будівельні матеріали, ДСП-панелі відрізняються окремими якостями і деякими недоліками. Але щоб розібратися у всіх за і проти, перш належить проаналізувати, що таке ДСП-панель, і як використовувати даний матеріал в якості оздоблювального матеріалу для настінних поверхонь.

ЩО ТАКЕ СТІНОВА ДЕРЕВ’ЯНА ПАНЕЛЬ

Стінова панель, виконана з дерева, в останні роки завоювала чималу популярність у світі дизайну інтер’єру. Це не тільки практичний матеріал, за допомогою якого можна швидко і економно виконати обробку. Самі панелі відрізняються рядом переваг і відмінних характеристик, які вже встигли оцінити по достоїнству сотні покупців.

Цей елемент декорування виготовляють відповідно до сучасної технології виробництва, тому стінна панель для внутрішньої обробки помітно виділяється на тлі інших матеріалів. На ринку вироби представлені в широкому асортименті, тому можна підібрати будь-який необхідний відтінок панелі.

ПЕРЕВАГИ СТІНОВИХ ПАНЕЛЕЙ ДЛЯ ОБРОБКИ

Переваги таких виробів полягають в експлуатаційних характеристиках, які визначають якість матеріалу і характеризують його як гідний придбання продукт. Цінність стінових панелей як оздоблювального матеріалу полягає в довговічності, практичності, екологічності, легкому монтажі, універсальності, економічності. Розглянемо кожен параметр окремо.

ДОВГОВІЧНІСТЬ

Дотримуючись правил експлуатації, ви можете розраховувати на те, що стінна дерев’яна панель прослужить не один десяток років. Це виділяє в матеріалі ще і така якість, як практичність, чого не скажеш про шпалери.

ПРАКТИЧНІСТЬ

Поверхня панелі стійка до несприятливих факторів, таким як вплив сонячного світла і механічний вплив. Цей матеріал не вимагає особливого догляду, тому користується попитом у дизайнерів і підходить більшості клієнтів.

ЕКОЛОГІЧНІСТЬ

Стінові панелі, будучи виготовленими з натуральної деревини або продуктів її переробки, – гіпоалергенних, тому підходять для монтажу навіть у дитячих садках і школах. Завдяки спеціальній обробці, листи не виділяють небезпечні для здоров’я і життя людини речовини. Це найкраща обробка стін дерев’яними панелями.Advertisement

МОНТАЖ

Встановити таку панель просто без сторонньої допомоги. Тут не потрібні особливі знання або навички, а впоратися з таким завданням зможе навіть непрофесіонал в області ремонту.

УНІВЕРСАЛЬНІСТЬ

Це ідеальний вибір для обробки як житлового, так і офісного приміщення. При використанні стінових панелей вдається досягти ідеальної звуко- і теплоізоляції, про що не можна не згадати як про перевагу, особливо в умовах проживання в сучасному мегаполісі.

ЕКОНОМІЯ БЮДЖЕТУ

Стінові панелі дешевше найпоширенішого оздоблювального матеріалу – шпалер. Монтуючи їх, ви забудете про ремонт мінімум на 10 років. Оздоблення стіновими панелями не вимагає додаткових розтрат, наприклад, на придбання фарби, лаку, клею або інших матеріалів, необхідних в ході обробки. Хоча це узагальнені характеристики, але 90% панелей їм відповідають. Деякі такі вироби належать до окремої групи, так як відрізняються рядом додаткових властивостей. Що це за панелі і чому вони особливі – читайте далі.

ЛАМІНОВАНІ МАТЕРІАЛИ

Всім звичні ДСП-панелі, які були так широко поширені в СРСР, залишилися в минулому. Сьогодні це місце зайняли більш прогресивні видозмінені матеріали, в числі яких ламіновані дерев’яні панелі для внутрішньої обробки. Для їх виробництва використовується дрібна деревна стружка. Попередньо сировину спеціально обробляється: очищається і зволожується. Далі змішується з клейовим або пластирні складом для перетворення в одну масу.

Використання спеціальної технології і машинного обладнання, оснащеного пресами, дозволяє перетворити все це в одну ущільнену панель необхідної товщини. Далі готову продукцію переходить до кінцевого етапу обробки – ламінування. При необхідності дерев’яну панель для стін додатково обрізають і надають поверхні бажаний відтінок. Ламіновану лицьову сторону за бажанням замовника оформляють під дерево, мармур, плитку, граніт.

У ЧОМУ ПЕРЕВАГИ ЛАМІНОВАНИХ ВИРОБІВ

Ламіновані ДСП-панелі виносять миючі засоби будь-якого складу. Матеріал, покритий спеціальною плівкою, не боїться ні води, ні вологи. Він ідеально підходить для монтажу в ванній кімнаті. Ламіноване дерево повністю захищене, тому відрізняється особливою гігієнічністю. Завдяки спеціальній технології виробництва вдається створити панелі відмінною міцності, що не бояться механічних пошкоджень. Ламіноване покриття не пропускає воду і не дає їй вбратися, що сам по собі виключає можливість утворення грибків і плісняви. Через деякий час панелі не втрачають свого зовнішнього вигляду і залишаються такими ж привабливими.

СТІНОВІ ПАНЕЛІ З НАТУРАЛЬНОЇ ДЕРЕВИНИ

Дерево не здає своїх позицій, залишаючись основним будівельним матеріалом. Екологічність і міцність, притаманна дерев’яним панелям, дозволяє матеріалу максимально проявити себе при облицюванні стін.

Можна вибрати той варіант, який підходить вам по бюджету, так як стінові панелі виготовляються з багатьох сортів деревини. Так, вільха і кедр обійдуться дорожче, а з бюджетного сировини для виробництва використовується сосна. Перш ніж вносити зміни деревини, панелі покривають спеціальними антисептичними препаратами і наносять шар лаку.

ПАНЕЛІ З МДФ ДЛЯ СТІН

МДФ – матеріал невисокої щільності. Він складається з тонких деревних волокон з додаванням спеціальних речовин, що клеять з’єднують сировину в одну цілу дерев’яну стінну панель і надають їм міцність. МДФ широко використовується для обробки офісних приміщень. Стельові дерев’яні панелі в цілому прийнято вважати прогресивним матеріалом, за яким стоїть майбутнє. Адже вважається, що екологічні та гіппоалергенна оздоблювальні матеріали набагато більше коштують, і мова йде не про матеріальні цінності. Тому не потрібно економити на своєму здоров’ї. Варто вибирати те, що дійсно якісно.

Деякі думають, що обробка дерев’яними панелями придатна лише тоді, коли потрібно приховати кривизну стін або зробити інші дефекти менш помітними. Але за допомогою такого оздоблювального матеріалу можна за короткий час повністю перетворити кімнату, оновивши інтер’єр та надавши йому новий вигляд.

Будемо вдячні, якщо оцінюватимете наші публікації

[Голосів: 0 Оцінка: 0]