Дерев’яні ящики для зберігання

0
256

Гарні, стильні меблі – невід’ємна частина сучасного інтер’єру. Але це не обов’язково має бути дуже дорого. Крім того, багато стилів інтер’єру припускають використання незвичайних матеріалів для створення оригінальних меблів.

Це можуть бути труби, піддони і навіть найпростіші ящики. Вони прості у використанні і не потребують багато грошей і часу. Давайте розглянемо, як ми можемо використовувати прості дерев’яні ящики для зберігання. Це можуть бути дійсно ефективні ідеї.

Стелаж з ящиків

Мабуть, найідеальнішим матеріалом для створення власної оригінальної стійки є прості дерев’яні ящики. На відміну від класичного варіанту, вони мають низку переваг.

 • По-перше, вони досить дешеві, тому кожен може спробувати реалізувати таку ідею.
 • По-друге, дерево – це екологічно чистий матеріал, який можна використовувати в будь-якому приміщенні і навіть в дитячій кімнаті. Але все ж, його потрібно очистити від пилу і нерівностей.
 • Крім того, ящики дозволяють створити досить велику конструкцію, яка ідеально підходить для зберігання.

Що стосується стилістики, то ці меблі найкраще виглядають в інтер’єрі з елементами кантрі, лофт або стилю рустик. Адже саме для них найбільш характерні простота і використання натуральних матеріалів. Тому дерево в даному випадку є ідеальним варіантом для створення стелажа й інших меблів.

Як перегородки часто використовують стелаж з дерев’яних ящиків. З його допомогою можна зробити зонування приміщення і візуально розставити акценти.

Як впровадити дерев’яний ящик в інтер’єр?

Щоб зробити такий дизайн DIY, ми підготуємо такі матеріали:

 • дерев’яний ящик;
 • наждачний папір або шліфувальний верстат;
 • фарба (за бажанням);
 • пензлик;
 • викрутка;
 • ганчірка або серветка.
 • Перш за все, потрібно очистити всі ящики від пилу і бруду. За потреби використовуйте вологу тканину. Тільки після цього можна приступати до обробки поверхні наждачним папером або шліфувальним верстатом. Це треба для того, щоб прибрати всі нерівності, шорсткості і задирки. Тому ні в жодному разі не пропускайте цей етап.
 • При бажанні пофарбуйте всю поверхню ящика фарбою і залиште його до повного висихання.
 • З’єднуємо елементи конструкції між собою викруткою. Зверніть увагу, що ящики можуть бути встановлені в різних напрямках. Це зробить стійку ще більш оригінальною і функціональною.

До речі, дизайнери часто залишають коробки нефарбованими. На їхню думку, очевидні недоліки деревини у вигляді подряпин і нерівностей, по суті, їх переваги. Адже вони надають меблям особливий шарм.

Такі стелажі дуже зручні у використанні, тому їх розміщують в найрізноманітніших приміщеннях. Найчастіше, звичайно, такі дерев’яні конструкції можна побачити у вітальні. Так як вони відкриті, в них чудово виглядають елементи декору, рослини або книги. Загалом, підходять всі дрібниці, які допомагають створити затишну атмосферу.

Також у ванній кімнаті використовуються дерев’яні стелажі. Це відмінний варіант для зберігання рушників і різних аксесуарів для догляду за тілом та обличчям.

Дерев’яні стелажі трохи рідше використовуються на кухні. Часто це пов’язано з тим, що все в цій кімнаті має бути максимально функціональним. Але якщо розміри кухні дозволяють, то можна порекомендувати випробувати такий дизайн. Він ідеальний для зберігання різних тарілок і декоративних деталей.

При бажанні можна встановити невелику стійку в передпокої. Це буде виглядати не менш стильно, ніж звичайна поличка для взуття або шафа.

Источник: Мойдом

Будемо вдячні, якщо оцінюватимете наші публікації

[Голосів: 0 Оцінка: 0]