Молода компанія «TouchWood Labs» розробила технологію, яка перетворює непрозорі та натуральні матеріали, такі як деревину, камінь і тканини, у чутливі поверхні.

Першими ексклюзивними продуктами із запатентованою поверхнею TouchWood Responsive Surface стали 102 дерев’яні столи ручної роботи, виготовлені на замовлення. Звичайні дерев’яні поверхні цих столів можна використовувати як сенсорний екран. Технічні елементи розміщені якомога непомітніше, адже інтерактивні дисплеї повинні з’являтися лише тоді, коли вони дійсно потрібні. Якщо дисплей вимкнути, то отримаємо звичайний дерев’яний стіл.

За задумом «TouchWood Labs», ця невелика серія меблів дасть змогу забезпечити прямі відносини з першими клієнтами і отримати відгуки, необхідні для подальшого розвитку продукції.

Отож, що вміють «розумні» столи із поверхнею TouchWood Responsive Surface? Перш за все, вони забезпечують безпеку речей, адже шухляди столу можна відкрити лише якщо ввести правильний код чи графічний ключ. Також доступна опція розпізнавання підпису.

Загалом такий стіл чудово впишеться в концепцію розумного будинку і стане гідною заміною смартфона чи пульта дистанційного керування, адже за запитом його дисплей може регулювати освітлення – прямо на столі можна змінювати колір та інтенсивність освітлення та налаштовувати розумні підключені світильники. Завдяки вбудованим елементам керування термостатом можна встановлювати температуру в помешканні, не встаючи з дивана чи ліжка та не шукаючи телефон чи пульт дистанційного керування. Також стіл TouchWood дає змогу регулювати систему затемнення. Те ж саме стосується звукових систем – за допомогою розумного столу можна вмикати або вимикати музику та налаштовувати її гучність. Стіл також може показувати текстові повідомлення або прогноз погоди на найближчі кілька днів, на ньому можна встановлювати таймер та нагадування.

Проте, напевно, найбільша перевага столу TouchWood у тому, що він сприяє згуртуванню родини, оскільки вносить цифрову інтерактивність у звичайні фізичні ігри. Відбувається це так: завдяки сенсорному екрану поверхня столу перетворюється, наприклад, на шахову дошку, по якій можна рухати віртуальні шашки, як це відбувається в іграх на планшеті чи смартфоні. Це чудова нагода для батьків відкласти свої гаджети і погратися з дітьми – така активність буде цікава і дорослим, і малим.

Також стіл із поверхнею TouchWood Responsive Surface дає змогу втілити у життя мрію багатьох дітей без шкоди для помешкання: завдяки універсальній програмі для малювання по поверхні столу можна малювати пальцями, при чому без будь-яких небажаних вкраплень кольору.

За матеріалами «TouchWood Labs»

Фото: touchwoodlabs.com

Будемо вдячні, якщо оцінюватимете наші публікації

[Голосів: 1 Оцінка: 5]