Кожен охочий може долучитися до програми експорту меблів та товарів для дому в США та представити продукцію на найбільшій в світі виставці High Point Market.
Зареєструватися до участі у національному стенді та відвідуванні виставки можна за посиланням: https://drive.google.com/open…
Ми щодня моніторимо ситуацію щодо розповсюдження вірусу COVID-19 та повідомляємо вам інформацію, взяту з офіційних джерел (офіційного сайту highpointmarket.org та з офіційних розсилок учасникам виставки, які ми отримуємо щотижнево) – ГОЛОВНА МЕБЛЕВА ВИСТАВКА В США 25-29 КВІТНЯ 2020 БУДЕ ПРАЦЮВАТИ ЗА КАЛЕНДАРЕМ.
Ми вже відправили продукцію першої хвилі учасників для представлення американським байерам, але ви можете ще долучитися до відправлення яке ми формуємо на 1 квітня.
Посольство США проводить інтерв’ю в штатному режимі, не рекомендує відвідувати Америку лише тим, хто нещодавно повернувся з Китаю.

Отже, як бачите, поки весь світ затамував подих в очікуванні ймовірного поглиблення кризи, в вас є шанс підкорити найспокусливіший ринок світу – США особливо тоді, коли він найбільш готовий до розгляду нових пропозицій.

Наводимо цитату з офіційної заяви організаторів виставки Hihg Point Market щодо ситуації з короновірусом в Північній Кароліні в українському перекладі:
“На прес-конференції губернатор Північної Кароліни Рой Купер заявив: “Ми не даємо рекомендацій щодо скасування масових зібрань”.

Для осіб із категорії високого ризику, визначених CDC (дорослі, віком старше 65 років та люди з хронічними станами здоров’я), будь ласка, зверніться до рекомендацій CDC щодо відвідування масових зборів та подорожей.

Орган, що займається організацією маркету, залишається старанним як до підготовки до Весняного заходу, так і до постійного моніторингу спалаху нового коронавірусу (COVID-19) забезпечуючи безпеку наших відвідувачів та громади як першочергового завдання, посадові особи маркету продовжуватимуть оцінювати поточну ситуацію з місцевими, державними та федеральними органами влади, а також здійснювати моніторинг звітів та консультацій із Центрів контролю захворювань (CDC), Міністерства США держави та Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ).

Керівництво CDC для масових зборів або великих громадських заходів рекомендує прийняти більш жорсткі процедури ведення господарства та поводження з їжею. Керівництво Департаменту охорони здоров’я та соціальних служб Північної Кароліни також заохочує проведення масових зборів чи великих громадських заходів, щоб підготуватися відповідно, але не радить скасовувати.

Виконуючи ці вказівки, ми продовжуємо радити власникам будівель та керівникам частіше протирати забруднені поверхні та встановлювати більше станцій для дезінфікування рук, запропоновано продавцям продуктів харчування частіше мити руки та робити гель для рук на основі алкоголю доступними на кожній станції харчування та на столі. Це важливі кроки, оскільки коронавірус є серед тих, проти яких дезінфікуючі засоби є найбільш ефективними.

Ми також беремо участь у постійних розмовах з коаліцією належних навчальних медичних органів, щоб допомогти нам оцінити будь-які потенційні ризики організації Весняного маркету, як було заплановано. Нам не рекомендували скасовувати чи відкладати, і тому ми продовжуватимемо підготовку до відкриття, як заплановано 25 квітня.”
текст заяви взято з офіційного сайту виставки High Point Market.

Будемо вдячні, якщо оцінюватимете наші публікації

[Голосів: 0 Оцінка: 0]

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я