Від проекту до виробництва – один клік

ImosiX 2019 став ще ефективнішим для проектування і виробництва корпусних меблів завдяки більш досконалій CAD/CAM системі. У травні 2019 року вийшла оновлена версія системи imosCAD/CAM з назвою iX 2019.

Які ж особливості версії, та що компанія imosAG пропонує своїм клієнтам?
Перше, що побачить користувач, – це оновлений інтерфейс, який вже містить AutoCAD2020, а також нові панелі управління з розширеними можливостями для більш швидкого та інтуїтивного проектування виробів. База даних оновленої версії тепер працює на SQLServer 2017, що, своєю чергою, дає змогу пришвидшити роботу системи і збільшити обсяг даних для опрацювання.

Модуль iXPLAN 2019 має багато нових і корисних функцій:

  • «розтягування виробу» та «розтягування групи виробів», що дає змогу вже на стадії проекту, за місцем, «підганяти» будь-який габаритний розмір виробу;
  • рівень візуалізації стін приміщення;
  • установка колон та кутових перегородок.

Усе це дає змогу втілювати найсміливіші проекти та дизайнерські рішення.

Оновлений менеджер документації став простішим та доступнішим, що дає змогу швидко створювати необхідні монтажні креслення з розгортками по стінах, а також рендер. Що ж стосується imosCAM, то тут компанією imosAG виконана величезна робота.

Цей модуль став більш гнучким для налаштування під будь-які верстати з ЧПУ. Він враховує усі особливості конкретного обладнання і генерує готові програми з необхідними поворотами деталей. Є також можливість виклику додаткових функцій і макро, а саме: NC-Stop, «Перевірка вимірювань», положення цанг, додавання компонентів тощо.

Таким чином робота оператора верстата з ЧПУ суттєво спрощується. Система сама підкаже йому, як розмістити деталь у верстаті, що необхідно зробити після NC-Stop, на яку виробничу операцію деталь переміщається далі.

Спільно з модулем MultiWorkflow система сама розділить виробниче замовлення за операціями і згенерує файли на ЧПУ під кожен верстат. Отже, оператору немає необхідності редагувати програми згідно з особливостями обладнання.

Будемо вдячні, якщо оцінюватимете наші публікації

[Голосів: 0 Оцінка: 0]

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я