Маючи дані про вартість імпорту меблів за перші вісім місяців 2020 року, в Міжнародній організації по тропічній деревині оцінили вплив пандемії. Обсяг імпорту дерев’яних офісних, кухонних і спальних меблів скоротився, як і слід було очікувати, оскільки через локдаун скоротилася економічна активність. Імпорт меблів для спальні швидко відновився в другому кварталі, в третьому кварталі почав відновлюватися імпорт дерев’яних кухонних меблів. З масовим переходом на віддалену роботу попит на офісні меблі зберігся, і імпорт продовжував зростати.

Вартість імпорту дерев’яних офісних меблів в Японію в серпні виросла на 12% порівняно з попереднім місяцем. У річному обчисленні імпорт дерев’яних офісних меблів виріс на 45%, що, ймовірно, відображає нову і усталену культуру «роботи на дому». Протягом останніх п’яти років основними постачальниками цієї продукції були Китай, Польща та Італія, але останнім часом джерела поставок стали більш диверсифікованими, і в серпні експортери з Малайзії зайняли семивідсоткову частку вартості імпорту, що у вісім разів більше, ніж в липні. Як і в попередні місяці, Китай забезпечив найбільшу частку імпорту – 62%, за ним слід Польща з часткою в майже 11%.

Три постачальника – Філіппіни, В’єтнам і Китай – знову захопили найбільшу частку японського імпорту дерев’яних кухонних меблів, проте у всіх трьох обсяг поставок в серпні знизився як з місяця в місяць, так і з року в рік. Імпорт дерев’яних кухонних меблів в Японію впав на 13% в річному численні і на 11% в місячному численні. У серпні експортери з Філіппін зайняли на японському ринку частку в 41%, В’єтнам – 38% і Китай – 11%. Імпорт з Таїланду подвоївся, що дало тайським постачальникам 4% від вартості серпневого імпорту.

У річному обчисленні вартість імпорту дерев’яних меблів для спалень в серпні виросла більш ніж на 20%, при цьому зростання за місяць було незначним – 2%. Поставки від виробників з Китаю і В’єтнаму склали більше 90% імпорту дерев’яних меблів для спальні в серпні, Китай забезпечив 60%, приблизно стільки ж, скільки в липні, а В’єтнам – 31%. Експортери з Малайзії і Таїланду забезпечили близько 5% вартості серпневого імпорту.

Будемо вдячні, якщо оцінюватимете наші публікації

[Голосів: 0 Оцінка: 0]

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я