Це інноваційно-революційне рішення в сфері системи з’єднання меблів, дверей або у забудові внутрішнього інтер’єру зараз інтенсивно розвивається і запроваджується на багатьох фірмах по всьому світі.

Годиться воно для усіх оброблювальних центрів, до того ж операцію фрезерування можна здійснювати на розробленому для системи OVVO стаціонарному фрезері SOP-1 фірми «Vitap» або ручному фрезері VirutexAB181.

– Великою перевагою OVVO є фрезерування отворів під гнізда для з’єднувачів, – говорить Максим Басун, директор фірми «ITA TOOLS», яка є дистриб’ютором цього рішення на українському ринку, постачаючи з’єднувачі, фрези, кутові агрегати і фрезери. – Гнізда виконують однією операцією фрезерування за допомогою однієї фрези з відповідним профілем. Глибина фрезерування і швидкість подавання залежить від типу матеріалу. Глибина входу в матеріал для найпопулярніших з’єднувачів моделі 1240 – мінімум 12,7 мм, максимум 13,1 мм на довжину 51,3 мм. Глибина фрезерування і швидкість подавання залежать від типу матеріалу. Максимальна швидкість – 18 000 об./хв. Фрези виконані з твердого сплаву і розроблені спеціально для конкретного типу з’єднань. Вони є в двох найпопулярніших розмірах хвостовика: 8 і 12 мм. Окрім версії з твердого сплаву, є також алмазні фрези, які забезпечують великий «пробіг» у MDF і ДСП.

Ринкова пропозиція інноваційної системи з’єднання OVVO зацікавила багато меблевих компаній, які вирішили тестувати революційне з’єднання в різних матеріалах: деревині, MDF, ДСП, фанері, HPL, Corian, PVC, оргсклі тощо. Результати випробувань є дуже позитивними і свідчать про те, що це рішення поступово замінить колишні системи. Тим більше, що воно має два типи з’єднань – роз’ємне і нероз’ємне, обидва з яких передбачають три розміри з’єднувачів, – це дає змогу з’єднувати матеріали мінімальною товщиною до 10 мм і максимальною – 50 мм.

– Використання революційної системи  OVVO для з’єднання ДСП, деревини чи інших матеріалів, на відміну від традиційних рішень, значно прискорює процеси монтажу і демонтажу меблевої продукції, – додає Петро Жох, менеджер продукту компанії «ITA TOOLS».

Будемо вдячні, якщо оцінюватимете наші публікації

[Голосів: 0 Оцінка: 0]