У Міжнародному виставковому центрі 26 – 29 лютого 2020  провідні компанії українського та міжнародного інтер’єрного ринку об’єднаються  на платформі KIFF2020.

Київський міжнародний меблевий форум (KIFF) – масштабна  міжнародна виставка меблів і предметів інтер’єру, безпомилковий індикатор стану і розвитку меблевої індустрії, невичерпне джерело сучасних технологій, ідей, трендів і тенденцій для облаштування інтер’єру.
– Весь спектр меблів і предметів інтер’єру для житлових та громадських приміщень.
– Нові колекції кухонних меблів, а також фасади, комплектуючі та фурнітура.
– Сегмент офісних меблів, аксесуарів, освітлення та текстильних покриттів для офісу.

Виставку  відвідають представники німецьких меблевих торгових компаній OTTO, XXL-Lutz, Segmüller, Roller, Hofmeister.

Також організатори заходу очікують  на приїзд байерів з Польщі, Латвії, Литви, Німеччини, Італії, а також представників Естонського меблевого кластеру.

Спільно з Hmarochos media та HIS.uа виставка KIFF 2020 проведе рейтинг українських меблевих брендів, які люблять та знають українські споживачі. Для учасників виставки це безкоштовно. Рейтингування відбудеться у 5 номінаціях:

 ♦ Стіл і стілець
♦ М’які меблі (дивани/крісла)
♦ Кухні
♦ Жилий простір (спальня/вітальня/гардеробна)
♦ Публічний простір (офіс, хорека, коворкінг).

Виставка МТКТ Innovation – це  потужний та важливий інструмент  комунікацій і просування,  центр демонстрації інновацій для меблевої галузі. Дозволяє визначити перспективні напрямки розвитку ринку на найближчі роки.

Розділи виставки:
– Меблеві матеріали
– Хімічна продукція
– Поверхні
– Меблева фурнітура
– Матеріали для м’яких меблів
– Обладнання та інструменти для меблевого виробництва
– Вбудовані елементи і системи
– Напівфабрикати
– Оббивні матеріали

Міжнародна виставка матеріалів для виробництва, декору та оздоблення меблів, фурнітури, механізмів і комплектуючих, обладнання та інструменту  MTKT Innovation зарекомендувала себе як місце зустрічі людей,  які приймають рішення, керівників вищої ланки. Стратегічне розташування України, що з’єднує ринки Європи і СНД, підтверджується міжнародним складом учасників і відвідувачів, передбачає високу віддачу від виставки, укладення вигідних контрактів безпосередньо на виставці. Чітко виражена спеціалізація виставки сприяє підвищенню її продуктивності, як для учасників, так і для відвідувачів.

Місце проведення: Міжнародний Виставковий Центр
  Київ, МВЦ, Броварський пр-т, 15  
Telephone: +38 (044) 461 99 55
Email: furniture@kmkya.kiev.ua

Будемо вдячні, якщо оцінюватимете наші публікації

[Голосів: 0 Оцінка: 0]

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я