Персоналізація ванної кімнати

З 1993 року німецький бренд «AXOR» (компанія «Hansgrohe») розробляє, проектує й виготовляє змішувачі, душі та аксесуари для ванних кімнат і кухонь. Поєднання технологій, інженерії та дизайну дозволяють бренду залишатися на світовому ринку лідером преміальної сантехніки. Про новинку «AXOR» – змішувач MyEdition і чому він не має аналогів, й піде мова.

  Сьогодні портфоліо фабрики налічує понад дві тисячі предметів, виконаних у різних стилістиках: від класики до авангарду. Над їхнім створенням працювали кращі світові дизайнери: Філіп Старк, Патрісія Уркиола, Антоніо Читтеріо, Жан-Марі Массо та багато інших.

У результаті колаборації бренду з штудгартською дизайн-студією «Phoenix Design», яка, до слова, була відзначена премією «Red Dot Design Team» 2018 року, до ювілею «AXOR» була випущена колекція MyEdition. Лінійка складається з дев’яти змішувачів, призначених для раковини, біде і ванни. Чистота ліній, правильна геометрія форм і висока якість ставлять змішувачі MyEdition у ряд кращих дизайн-розробок для ванної кімнати.

Розробляючи сантехнічні системи дляванних кімнат, бренд «AXOR» прагне – ні багато ні мало –  розкрити через водні процедури саму сутьводи. Кожен продукт – результат праці групи відомих дизайнерів та інженерів,які про воду знають усе!

Дизайн

Створити свій індивідуальний стиль ванної кімнати за допомогою  MyEditionстає можливим завдяки пропонованому дизайнерами й виробником виборі: змішувач може бути виконаний у хромі й дзеркальному склі або в хромі й чорному склі.

Максимально адаптувати сантехніку MyEdition під дизайн індивідуальної ванної кімнати можна шляхом комбінації 15 ексклюзивних покриттів із палітри AXOR FinishPlus, а також обравши одну із накладок від AXOR Signature: металеву, дерев’яну, мармурову чи шкіряну. Це – вищий рівень кастомізації продукту!

Шлях стильного горіхового шпону до використання в змішувачах почався ще в Америці. Зберігши натуральну текстуру, тендітну деревину перетворили в міцну панель.

Білий мармур Vena Doro from Laas із тонкими золотими прожилками, який також, як варіант, використовується в якості декоративної накладки на рукоятку змішувача, з Південного Тіролю. Кам’яний шпон, який був вирізаний із мармурової брили, зберіг всі тактильні властивості мінералу.

Мармур Nero Marquina – протилежність Lasa. Поставляється з карєрів, що на півночі Іспанії. Він непроникно чорний із найтоншими білими прожилками.

Міцна шкіра Nappa з Європи. Вона з бездоганно обробленими краями. Створює неповторне тактильне відчуття.

Якість

Ергономічні рукоятки, подовжений вилив, міцно нанесені декоративні поверхні – наслідок роботи кращих фахівців і застосування новітніх технологій. Отже  ванна кімната буде не лише особливою, а прослужить, як нова, не один десяток років.

Інновації

У всіх змішувачах AXOR MyEdition використовується інноваційний утворювач струменя води – PowderRain. Кожна крапля утворює «шовковий кокон» з води. Вся принадність такого струменя у відчуттях: ефект водної мантії, яка обгортає руки і тіло, досягається за рахунок безлічі дрібних крапель, а секрет криється в унікальних форсунках, що утворюють із звичайного струменя водні мікроцівки.

Одна така форсунка має не один, а шістьотворів, тому струмінь формують тисячі мікрокрапель. Ці найтонші і найлегші крапліне відштовхуються від шкіри, відповідно вода не бризкає в різні боки, а рівеньїхнього шуму в такому режимі на 20% нижчий від того, який створює звичайнийструмінь.

У змішувачах MyEdition, як і в інших цього виробника, задіяна технологія EcoSmart, завдяки чому витрати води без втрати комфорту на 60% менша, ніж у звичайних змішувачах.

За принципом змішувачів MyEdition і так званого водяного кокона створена й душова сантехніка.


Сантехнікою цього німецького бренду торгують в Україні практично всі постачальники такої продукції. Але наразі запропонувати новинку MyEdition в Україні можуть лише декілька. В інших дистриб’юторів навіть докладної інформації про неї не отримаєте. «Щось ніби чули таке», – зазвичай відповідь.

У менеджера  столичного спеціалізованого інтернет-магазину «Sanitek» Сергія Ковальчука ми поцікавилися, як швидко товарні новинки брендів, які вони представляють на вітчизняному ринку, з’являються в Україні й потрапляють на їхні «полиці».

– Зазвичай після запуску їхнього серійного виробництва та офіційного презентування виробником.

– Чи всі сантехнічні новинки, які з’являються у виробників, ви беретеся реалізовувати в Україні?

– Певна вибірковість все ж є. Люди, як от і ви, з інтернет-джерел довідуються про новинки, які їх зацікавили, й звертаються до нас. Частіше це дизайнери, які реалізовують індивідуальні проекти. Зазвичай їх більшою мірою цікавить сантехніка саме преміум-класу, якою є й вироби цього німецького бренду. Що стосується конкретно змішувачів AXOR MyEdition, інформацію про які, а відтак і пропозицію продажу яких можна знайти на нашому сайті, то замовлень на них ми ще не отримували. Зазвичай новинки, котрі ще мало відомі на ринку, ми реалізовуємо під замовлення із повною попередньою оплатою. Термін виконання замовлення (навіть, якщо йдеться про одиницю продукту), – півтора-два місяці.

Будемо вдячні, якщо оцінюватимете наші публікації

[Голосів: 0 Оцінка: 0]

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я