Коли клейовий шов міцніший за матеріал

0
517

«SYNTHOS» – один із найпотужніших виробників хімічної сировини в Європі.

У назві компанії «SYNTHOS» поєднано два вирази грецького походження: synthesis (з’єднання) і orthos (правильний), що відображає мiсiю компанії – виробляти і постачати клієнтам хімічну продукцію, застосування якої сприятиме розвитку бізнесу клієнтів. Назва компанії підкреслює й її застосування – виробничі напрями АТ «SYNTHOS» зосереджені на трьох головних групах продуктів: синтетичні каучуки (ми – найбільший в Європі виробник синтетичних каучуків); стирольні матеріали, а також спеціалізовані продукти, у тому числі латекси, акрилові й вінілові дисперсії та дисперсні клеї.

АТ «SYNTHOS» приділяє велику увагу якісному й ефективному обслуговуванню клієнта, а також інноваційному характеру продуктів. Застосування екологічних технологій – це один із наших пріоритетів. Крім того, ми впровадили сертифіковану інтегровану систему менеджменту якості, екології, безпеки і гігієни праці.

Бізнесова одиниця «Synthos Adhesives» пропонує клеї найвищої якості на основі ПВА (полівінілацетату) і PVOH (полівінілового спирту). З широкого клейового асортименту клієнт має можливість вибрати клеї як для деревини (лінійка WOODMAX®), так і для паперу (лінійка PAPERMAX®).

У нашому комплексно оснащеному технологічному центрі колектив технологів «Synthos» налагодив комплексні технологічні випробування та створює нові клеї. Ми маємо власний дослідницький центр – випробувальну лабораторію, де команда спеціалістів опрацьовує і тестує нові клейові рецептури, на основі новітніх знань і передових технологій. Завдяки цьому ми можемо розширити наш асортимент новими продуктами та запропонувати інноваційні рішення у відповідь на дедалі вищі потреби наших клієнтів.

Лінійка спеціалізованих клеїв для деревини WOODMAX® створена головним чином з думкою про деревообробну і меблеву промисловість загалом, але може бути також використана й індивідуальними споживачами. Продукти WOODMAX® розроблені із застосуванням досконалих технологій та передових знань, накопичених багатолітнім досвідом, що відображено у найвищих фізико-механічних параметрах та гарантує надійне з’єднання і безпечну експлуатацію впродовж багатьох років.

Дуже високі параметри стійкості клеїв WOODMAX® підтверджені вже тим, що кінцева міцність клейового шва вища від склеєної деревини! Ми досліджуємо вплив наших продуктів на навколишнє середовище.

Клеї WOODMAX® належать до екологічних продуктів, які не містять шкідливих для здоров’я речовин. АТ «Synthos» пропонує клеї всіх класів водостійкості – від Д1 до Д4 згідно з міжнародним стандартом EN204. На особливу увагу заслуговують клеї WOODMAX® з клаcом стійкості Д3 і Д4, які вирізняються також термічною стійкістю згідно зі стандартом EN 14257 (WATT’91)!

Протягом останніх років зацікавленість клієнтів клеями WOODMAX® суттєво зросла – нині ми є відомим виробником, з хорошою репутацією у всій Європі, а клеї WOODMAX® визнають і широко застосовують найбільші виробники галузі!

Будемо вдячні, якщо оцінюватимете наші публікації

[Голосів: 0 Оцінка: 0]