Часто ми недооцінюємо можливості меблів, сприймаючи їх як звичайний об’єкт інтер’єру. Звичайно, колись меблі не могли «похвалитися» нинішньою функціональністю, але сьогодні ми живемо в еру прогресивних технологій, тому навіть прості речі стають унікальними. Навіть звичайні столи перетворилися в «розумні» конструкції. Чудовим прикладом такого меблетворення є українська компанія «Module Pro», офіс якої у Львові. Компанія виготовляє меблі та декор із натурального дерева для офісів, кафе, ресторанів, а також для дому.

Такий підхід до меблетворення більш докладно обґрунтував для «Meblewiki.com» співвласник компанії та її продукт-дизайнер Андрій Турканик.

Такі смарт-столи задовольнять і фешенебельні интерʼєри

– Історія нашого меблярства розпочалася ще задовго до створення компанії  «Module Pro», – розповів Андрій. –  Спільні погляди й пошук дійсно довершених ідей надихає нашу невелику команду на плідну творчість. Ми розуміємо, що тільки особливий продукт  дійсно може зацікавити клієнтів.  Ми в нашому меблярстві націлені на бездоганне поєднання технологій та функціоналізму. Це досягається шляхом проведення численних досліджень, експериментів і  проб. Ідея створення нашого  бренду нагадує створення ідеальних скульптур. Вишукані форми наших меблів забезпечують їм легке й естетичне вписування  наіть у простір фешинебельних интерʼєрів.

Сьогодні компанія працює в двох напрямках. Першим є масштабні проекти комплексного заповнення офісів та торгових площ. Компанія створює та реалізовує  проекти кабінетів керівників, кімнат переговорів, організації торгових площ супермаркетів, комерційних приміщень. Здають  «під ключ» такі обʼєкти із своїми меблями, деревʼяними стіновими панелями та промисловим обладнанням. Тобто підхід доволі комплексний. Таким чином реалізовуються інтереси клієнтів, котрі мають потребу не просто заповнити інтерʼєр меблями, але й створити загалом вдалий сучасний дизайн, котрий буде функціональним та модним на довгий час. Беруться ці львівські меблярі за найекстравагантніших ідеї – і свої, й замовників,– вдало реалізовуючи сучасні проекти – максимально функціональні, непідвладні віянням моди. 

Другим напрямком роботи компанії є виготовлення та роздрібний продаж смарт-столів власного виробництва. Вони є оптимальним та простим рішенням для створення комфортної робочої зони як на роботі, так і вдома.

Прагнучи розробляти власну продукцію, немов з чистого аркушу, шукаючи власні способи технічної реалізації проектів, у компанії таким чином отримують щоразу більш ексклюзивний продукт. Допомагає цьому і власне високоточне обладнання. Хоча компанія і невелика, але має практично все, аби самостійно реалізовувати й найскладніші проекти: високоточну порізку та розкрій з ЧПК, цех фарбування/лакуання, швейний цех, цех штампування деталей, цех збирання меблевого електрообладнання та приладів, цех збирання меблів, цех інновацій.

Смарт-стіл збирається за хвилину

 «Ми вирішили зробити революцію в українському меблярстві,  змінюючи меблеву індустрію», – заявляють у компанії. І хоча тут багато самовпевненості, яка притаманна амбітним початківцям (компанії «Module Pro» лише пара років), та все ж підстави для такої заяви загалом є.  За короткий час існування на українському ринку тут створено більше десятка оригінальних продуктів. Зокрема, стіл Мodule 1, який можна зібрати за хвилину, – це абсолютно нове бачення дизайну та функціональності. Його елегантний  футуристичний дизайн та висока технологічність виготовлення  – забезпечують і комфортну роботу за ним, і естетичне задоволення від користування таким столом.  Його запроектовано так, що він не має жодних болтових зʼєднань. Це й забезпечує його надшвидкий однохвилинний монтаж, який тим не менше гарантує йому високу надійність. А наступна модель Module 2 — у девяти варіаціях, щоб догодити навіть найвибагливішому покупцеві. Клієнт «Module Pro» – це урбанізована та амбіційна особа, яка знає ціну своєму часу та наділена відчуттями смаку й стилю.

Для більш докладного представлення серії старт-столів (а саме так в компанії позиціонують сконстуйовані тут робочі столи) ми обрали одну з модельних варіацій – стіл керівника MODULE TWO. В цій моделі вдало поєднані сучасний дизайн і передові технології, завдяки чому вдалося підкреслити індивідуальний стиль
і статус керівника в контексті корпоративного стилю компанії. Не можна не помітити й того, як в цій моделі естетика виробу узгоджується з його ергономічними властивостями. В таку модель столу можуть бути вбудовані:

  • безпровідний зарядний пристрій для смартфону;
  • шухляда-органайзер для зберігання документації, візитівок, канцелярського приладдя;
  • сенсор для активації світла за столом (за відповідного плануванні мереж);
  • лоток для упорядкування кабелів;
  • царги та шумопоглинаючі перегородки.

Висота стола (860 мм) комфортна для того, аби не напружувалися лікті, й осанка була рівною. Шухляда-органайзер із дотягом тонка, але містка, має два відділення формату А4 і одне для канцелярії. Підсвітка шухляди синього кольору. Бокс для організації кабелі розташований під стільницею. Вузол із розетками та USB-портами також схований під стільницею. Шумопоглинаючі перегородки (в офісному виконанні) можуть бути тканинними або з войлоку. Безротовий зарядний пристрій QIє однією із складових старт-модуля. Усі технічні рішення, які компанія використовує в своїх меблях, є її власними розробками.

Компанія досить креативна і у виробництві окремих корпусних меблів – сучасних шаф, комодів, стелажів, мобільних тумб. Використовує для цього преміальні шпоновані фасади та стільниці. Кожного разу старається запропонувати зручні та естетично красиві рішення. Фахівці компанії пропрацьовують їх в 3D-форматі, щоб більш чітко уявити фінальну модель. У виробах використовується тільки найякісніша фурнітура.

Смарт-столи «Module Pro» базуються на інноваційності

Із категорії продуктових новинок – інтелектуальний стіл Intelligent Pro, який є законною гордістю компанії. Стіл оснащений п’ятьма розетками, USB-портами, сенсорним зарядним пристроєм, освітлювальною системою столу , а також сенсорами дотику керування освітленням, органайзерами для канцелярії і зручною підставкою для ніг із спеціальним килимком, який легко чистити. А основа, на якій тримається робоча поверхня столу, повністю обшита екошкірою, що робить його дуже стильним.

– Уже той факт, що у структурі вашого виробництва  створено цех інновацій, свідчить, що інноваційність продуктів  – для вас дуже важливий пріоритет.

– Так. Цех інновацій – це те, що в інших називається експериментальним цехом, але наш не тільки для експериментів, випробувань та тестувань нових продуктів, тут вони фактично створюються з використанням високих технологій, новітніх матеріалів, креативного мислення наших фахівців.

Для прикладу повернуся до стола Intelligent Pro. Його конструкція передбачає  й можливість вбудовування висококласної акустичної системи. Ми в цеху інновацій свого часу цілий рік експериментували  з цією опцією. Складність виявилася не в тому, аби приховати акустичні колонки, а щоб домогтися високої якості їхнього звучання. З цієї метою вдалися до шестиканального, фазоінверторного, всебічного звучання, щоб створювався ефект звучання «невідомо звідки». Важливим було досягнути і мʼякого низькотембрального звучання. Одним словом, клопотів із звуком «нізвідки» мали багато. В цеху інновацій було створено і той бездротовий зарядний пристрій, про який уже йшла мова, і сенсорний вмикач прихованого світла та інші електротехнічні та електронні придумки, покликані розширити функціональність наших старт-столів. Цінова політика – це ще один вагомий аспект компанії, який приємно дивує клієнтів «Module Pro». Адже вартість продукції розрахована на клієнтів із будь-яким грошовим капіталом. Пошуки можливостей зниження собівартості як інноваційних комплектуючих, так і виробів у цілому – робота, яка в компанії ведеться постійно, паралельно з новими розробками.

Будемо вдячні, якщо оцінюватимете наші публікації

[Голосів: 0 Оцінка: 0]

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я