«LEUCO» – це інструмент і добрий настрій у подарунок

0
131

Якісний інструмент – дуже дорога річ, але аж ніяк не розкіш, а можливість швидко, якісно та якомога довше працювати. Навряд чи комусь із виробничників, на підприємстві якого, наприклад, розкроюють деревину чи плити, відомий весь список пилкового інструменту, що виробляють нині у світі, – за розмірами, кострукцією корпусу, кількістю різальних елементів тощо.

На ринку є найрізноманітніші агрегати відомих виробників, а також їх «аналоги» за привабливішою, або, як ще модно тепер казати, «розумною» ціною. Продавці останніх запевняють, що нічого переплачувати за розкручений бренд, якщо можна отримати те саме, але дешевше. Подібні розповіді й справді часто збивають людей з пантелику: принада «недорого» ніколи не перестане нас зваблювати.

Але для досвідченного майстра, який не хоче платити двічі, визначальним при виборі різального інструмента є не ціна, а бажання, щоб деталь виходила «чистою» і визначеного розміру, аби різалось швидко, а ще – щоб йому зносу не було, а як вже настане час загострення, то на те мусить бути гарантований сервіс. І оцей пункт, що наприкінці, й останнім не назвеш за важливістю для роботи. Отож – про сервіс для інструменту на прикладі «LEUCO».

Про деревообробний інструмент «LEUCO» не треба багато розказувати – кожен деревообробник чи меблевик його знає, бо високий рівень його починається не з розкручування бренду, а виготовлення добротного інструмента й надійного сервісу під час експлуатації. «LEUCO» розгорнув у нашій країні розвинену систему сервісу із надання кваліфікованих технічних консультацій та обслуговування своєї продукції. Цьогоріч минає вже десять років, як у Києві розпочав працювати Сервісний центр, оснащений передовим і на нині – унікальним для України загострювальним обладнанням, що надає інструменту друге, третє і навіть п’яте життя. Увесь спектр послуг із сервісного обслуговування різального інструменту доступний для виробничників будь-якого куточку країни.

Доставку здійснює кур’єрська служба за рахунок Центру. Його спеціалізація, зокрема, загострення будь-якого інструмента з твердосплавними різцями: торцеві, дискові й циркулярні пилки; кінцеві і насадні фрези; свердла по дереву; прямі й профільні пластини; ножі HS і HW тощо. І лише з кваліфікованим обслуговуванням у сервісному центрі «LEUCO» меблярі зможуть повністю реалізувати колосальний технологічний та економічний потенціал алмазного інструмента, який усе частіше використовують у виробництві замість твердих сплавів. Саме тут обслуговують інструмент із алмазними різцями – загострюють, відновлюють або замінюють будь-які різальні елементи.

А ще кваліфіковані фахівці центру надають консультації з експлуатації і підбору необхідного інструмента. Вони дохідливо й наочно застережуть, що для того ж таки алмазного інструмента, наприклад, якість є абсолютною необхідністю. Проте щоб отримати максимальну віддачу від його використання, необхідно уважніше, ніж при виборі твердосплавного інструмента, перевірити чи ретельно оброблений корпус, чи відшліфовані хвостовик і опорна поверхня, чи в міцній упаковці інструмент транспортувався, чи наявний розмірний ескіз, в якому вказані всі дані, необхідні для встановлення на оброблювальний центр, з яким класом точності відбалансований інструмент тощо? Універсальної алмазної фрези для всіх операцій немає, і правильним підходом до вирішення проблем з інструментом є виготовлення спеціального інструмента, сконструйованого для конкретного завдання. Тільки так можна отримати максимальну віддачу від алмазного інструмента.

Так, тут не агітують купувати продукцію «LEUCO», а грамотно консультують, як працювати, аби отримати від придбаного інструменту якнайбільший дохід. Якість і висока ефективна робота, скажімо, дискової пилки, за твердженням фахівців сервісного центру «LEUCO», передусім залежить від того, чи відповідає конструкція пилки призначеній роботі й умовам експлуатації, а геометрія зубів – матеріалу, що розпилюють, і технічному режиму роботи. Щодо вибору фрезерного інструмента, то слід звернути увагу на форму фрези і на різці: фрези з круглим корпусом працюють тихіше, ніж інструмент іншої форми, а правильно вибраний матеріал різців (за потреби із спеціальним покриттям) і якісне загострювання значно підвищать ресурс роботи і рентабельність інструмента.

Саме в Сервісному центрі ми познайомилися з виробника меблів Володимиром Завістовським – людиною неговіркою, бо, мовляв, піаритися не любить. Але на відміну від інших погодився на розмову і розповів, як довго й тяжко думав, чи купувати йому пилку для розкрою саме «LEUCO». За зовнішнім виглядом пилка неначе така сама, як і та, що використовував на виробництві до того, а платити треба – так собі, нівроку – аж на 30% більше. Сумніви муляли і не давали спокою. Врешті-решт таки відважився придбати відомий бренд, бо робітники вже замучили наріканням на часте загострювання і потребу заміни старих пилок. І тепер не шкодує: якщо колишніх пилок вистачало без обслуговування на 40-60 листів, то на пилці «LEUCO» розпилює 80-120. Тобто збільшився період між загостренням, поліпшилась якість різання, а ще геометрія зубів зберігається навіть після 10-15 загострень, замість 5-6. І вкладення швидко окупились, і навіть зі збільшенням обсягів виробництва забезпчена висока якість продукції, а час на обслуговування пилок скоротився, і на додаток – добрий настрій від роботи. Нині на виробництві майже весь різальний інструмент – «LEUCO». Останнє придбання Володимира –безшумна пилка «NN-System» із комбінацією 5 зубів, що вимагає дуже мало зусиль для різання і дає найтонший пропил, яку він знайшов в онлайн-каталозі.

Загалом у Сервісному центрі Володимир буває нечасто, переважно інструмент передає зі свого містечка кур’єром, а про новинки дізнається з того ж таки електронного каталогу. До Києва вибирається, коли треба порадитися чи отримати кваліфіковану консультацію із застосування чи обслуговування інструмента. Завдяки такому сервісу не відволікається на пошуки загострювальних майстерень, а більше часу присвячує безпосередньо виробничому процесу. І далі з переполохом в очах пригадує, як день у день «літав» від майстерні до майстерні, у пошуках тої, що швидко й якісно загострить інструмент. А ще переживав, щоб пилку, не дай Бог, не запороли! Минулось…

В обороті Володимирового підприємства витрати на інструмент, порівняно з іншими затратами, на перший погляд, видаються дуже маленькими, навіть непримітними за обсягом, але в кінцевому підсумку – значимі так собі нівроку: відчув це Володимир, коли скоротив їх, придбавши «LEUCO». З того приводу жартує, що колись друзі і колеги кликали його просто – Володя, а як перевів виробництво на інструмент «LEUCO», то стали величати по-батькові – Володимиром Йосиповичем. Навіть сусіди й дружина! І усміхаючись, продовжив, що раніше довго думав, під час вибору, перераховуючи усі плюси і мінуси, а тепер багато часу затрачає і довго рахує, але вже гроші, зароблені на інструменті «LEUCO».

Будемо вдячні, якщо оцінюватимете наші публікації

[Голосів: 0 Оцінка: 0]