MAGIS, який допомагає пиляти

0
569

Нова системи підказок для оператора пиляльного верстата

Система MAGIS, яку розробили інженери Altendorf, спрямовує роботу оператора верстатів, підказуючи їм необхідні кроки для виконання заздалегідь підготовленого плану розкрою матеріалу.

Керуючий директор Altendorf Йорг Ф. Майер сказав, що система MAGIS є першою цифровою мобільною системою, що спрямовує роботу оператора форматно-розкрійного верстата. Оператор бачить послідовність пиляння на цілком оптимізованій обробці панелей. Пристрій значно спрощує роботу оператора. Його можна використовувати з будь-якими круглопилковими верстатами Altendorf. А ще система Altendorf MAGIS допомагає підвищити безпеку на робочому місці і скорочує час на виконання певної роботи на верстаті.

До складу системи Altendorf MAGIS входять програмне забезпечення, планшет і утримувач планшета для прикріплення його на верстаті. Система Altendorf MAGIS, за словами Майєра, не є програмою оптимізації розпилювання, а такою собі – візуальною цифровою системою підказок, своєрідним електронним посібником у роботі оператору. Програмне забезпечення настільки розумне, що може отримувати відповідні дані з пакета оптимізації розпилювання, розпізнавати специфікацію пилки і потім включати цю інформацію у візуалізацію. Чітко відображені завантажені геометричні параметри спрощують процес різання з самого початку.

Дисплей крок за кроком веде оператора за планом розкрою, і навіть найскладніші операції позначені легко зрозумілими символами. Систему також можна використовувати для нанесення етикеток на готові деталі чи деталізувати шлях поподальшої обробки.

Система Altendorf MAGIS підвищує безпеку на робочому місці будь-якому оператора, незалежно від рівня підготовки. З нею він завжди точно знатиме, що потрібно робити далі. Розкрій матеріалу на панелі і смуги зображено ще до початку процесу різання.

Система Altendorf MAGIS вибудовує послідовність розпилювання таким чином, щоб кожен оператор міг впевнено слідувати її підказкам, забезпечуючи оптимальне використання матеріалів і прискорення виробництва.

Ще одним корисним аксесуаром, що пропоную Altendorf, є другий дисплей, який відображає план розпилювання для помічника оператора, що знаходиться на протилежному боці.

Розробоена нова система універсальна і надзвичайно корисна при оптимізації робочих процесів на малих і середніх підприємствах, роблячи роботу на форматно-розкрійному верстаті простішою і безпечнішою.

За словами Майера, новинка може мати вирішальне значення для компаній, що прагнуть максимілізувати прибутковість.

Будемо вдячні, якщо оцінюватимете наші публікації

[Голосів: 0 Оцінка: 0]

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я