У мінському районі Нова Борова компанія-забудовник почала продавати квартири-трансформери з багатофункціональними меблями. Варто зауважити, що квартири стають трансформерними завдяки трансформерному вмеблюванню. Меблі-трансформери здатні змінювати свої розміри, форми, а часто й функціонал. Житло продається «під ключ», тобто, повністю придатним для проживання – з меблями й побутовою технікою, переважно вбудованою.

Мода на трансформерне вмеблювання прийшла з-за кордону, розповідає Meblewiki. Такий формат придумали японські архітектори в спробі створити максимально функціональний та універсальний простір у компактних квартирах, коли площі обмежені, й кожен метр на рахунку. В Новій Боровій зʼявився перший у Білорусії квартал, де почали впроваджувати перспективний формат будівництва житла та його продажів. Меблі підібрані так, щоб розділити компактне житло на функціональні зони за схемою «2 в 1». Наприклад, гостьовий диван легко стає комфортним двоспальним ліжком, а обідня зона – додатковим робочим місцем.

Планувальні метаморфози стосуються основних зон: вітальні, трансформованої в спальню, кухні й передпокою. Функціонал розроблений для невеликих квартир – площею близько 31 квадратний метр. Саме за малих габаритів трансформація актуальна. Функцію зонування простору виконують меблі, а перегородками зонований тільки санвузол.

Кухня, крім того, що повністю вмебльована, ще й укомплектована варильною поверхнею, духовою шафою, прихованою витяжкою та вбудованим холодильником. У вітальні шафа-ліжко – спальне місце, яке з горизонтального набуває вертикального положення, стаючи шафою. При чому, навіть білизну прибирати не треба – вона пристібається ременями разом із матрацом і подушками. Також є пересувний столик: в одній конфігурації його можна використовувати для роботи, в іншій – у якості барної стійки.

«На Заході це вже давно звичний тренд. Перш за все, він орієнтований на молодих людей і сімейні пари, які шукають компактне, але багатофункціональне житло. Квартири-трансформери дозволяють використовувати простір раціонально, але, при цьому, забезпечують високий рівень комфорту», – зазначає директор з маркетингу будівельної компанії «А-100 Девелопмент» Олександра Воронецька.

Будемо вдячні, якщо оцінюватимете наші публікації

[Голосів: 0 Оцінка: 0]

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я