Зараз бібліотеки намагаються залучати читачів не тільки цікавими книгами, журналами, конкурсами та квестами. Вони також думають про те, як зробити атмосферу більш привабливою в плані інтер’єру. Бібліотеки замовляють меблі, враховуючи різні смаки усіх відвідувачів: від найменших до найстарших.

Кожен сегмент – бібліотека для дитячих садків, для дітей і юнацтва, шкільні бібліотеки, бібліотеки для дорослих читачів і навіть для науково-педагогічних працівників – має свої унікальні особливості, цікаві деталі, колірні рішення, і звичайно ж, функціональне призначення.

Міжнародна компанія Skano Furniture виготовляє якісні меблі у класичному стилі з натуральної деревини. SKANO високо ціниться серед дизайнерів інтер’єрів та кінцевих споживачів в Центральній та Східній Європі.

Виробництво цієї елегантної та практичної системи книжкових полиць розпочалося у 1994-му році…

Сучасною інтерпритацією 100-річного класичного стилю SKANO є меблева серія Classic. Ця серія пропонує різноманітні можливості для оздоблення інтер’єру бібліотек, домашніх кабінетів, а також їдалень, житлових та дитячих кімнат з використанням якісних, виготовлених вручну меблів з цілісної деревини. Вишуканий дизайн серії доповнений сучасною функціональністю. Меблева серія складається приблизно зі ста виробів, котрі доступні у різноманітних варіантах обробки.

Як результат сучасної столярної роботи серія меблів Classic вийшла за рамки своїх початкових сфер використання – домашніх контор та бібліотек – в інші. Вона використовується як в залах, їдальнях, так і в дитячих кімнатах і в передпокоях квартир, тому були створені нові елементи для задоволення сучасних потреб.

Будемо вдячні, якщо оцінюватимете наші публікації

[Голосів: 0 Оцінка: 0]

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я