Здебільшого ми розповідаємо про вітчизняні меблевиробні компанії, у яких, безумовно, є чому повчитися, але іноді не оминаємо увагою й зарубіжні – зазвичай ті, котрі є грандами меблярства, чиї вироби супроводжує позначка «преміум». Цього разу у полі нашого зору – компанія «W.Schillig»  – чи не найкращий німецький виробник м’яких меблів. Про конструкційні й технологічні особливості його виробів розповідає представник компанії Антон Рінгер.

У меблевій галузі зарубіжних країн лідерство переважно за компаніями з історією й традиціями, які налічують не одне десятиріччя. «W.Schillig» – компанія, яку   відносять до авторитетних, поважних, солідних «старожилів» з такими ж поважними і солідними виробами. І це значною мірою, мабуть, тому, що меблі цього виробника переважно «одягнуті» у добротну шкіру, а шкіра, тим паче натуральна, завжди додає меблям солідності, товарної ваги у прямому й переносному сенсі.

«Якщо на початку своєї діяльності компанія виготовляла меблі просто для сидіння, то нині функціонал її диванів та крісел помітно розширився, – розповідає Антон. – Частина моделей серед майже тисячного модельного ряду призначена для відпочинку та релаксу. Такі меблі зазвичай як трасформери, що можуть змінювати форму, аби тіло при відпочинку могло зайняти зручну позу або змінити її, змінюючи конфігурацію дивана, ліжка чи крісла не тільки механічним (із допомогою важелів), а й електротехнічним (натисканням кнопок на пульті керування) способом. Коли ми давали назву цим меблям – «меблі із мінливих характером», то мали на увазі те, що вони змінюються різними способами. І саме завдяки такій мінливості, «неспокійному» характеру вони перевертають у своїх користувачів уявлення про комфорт, пропонуючи при цьому щораз новіші нестандартні дизайнерські рішення.

Мінливий характер меблів від «W.Schillig» проявляється у всьому: у постійних інноваціях, сміливих матеріалах, привабливих формах, чудово продуманому функціоналі. Лише в одному цей німецький бренд є прикладом незмінності – це незмінно висока якість. Технічні напрацювання, бездоганна обробка шкіри й тканин роблять продукцію «W.Schillig» першою серед кращих. Торік компанія стала лауреатом престижної міжнародної премії GermanDesignAward 2018 у категорії «Кращий дизайн». Цю високу нагороду отримали два вироби – дивани Том і Sherry від дизайнера Анке Рейтера.

Унікальність дизайну дивана Том – у його індивідуальних налаштуваннях і дивовижній гнучкості. Новий рівень комфорту сидіння, оригінальна оббивка й безліч деталей, які підкреслюють неповторний шарм, – його визначальні особливості. Завдяки механізованій спинці перетворити його у зручне крісло з високою спинкою можна буквально за кілька секунд. Відтак можна сміливо стверджувати, що Том швидко й точно адаптується до настрою свого власника, а різноманітність модулів і тканин дасть змогу видозмінювати диван у різних розмірах, кольорах і структурах.

Sherry – диван іншого характеру, який ніби створено для мрійників. Модель дає можливість модифікувати подушку для спини, вибрати на свій смак ніжки й оббивку, регулювати підлокітники для кращої зручності. Навіть шов можна вибрати: приховані або видимі, яскраві, контрастні стібки.

Що стосується повністю розкладних диванів, то тут завдання механізмів трансформації зазвичай простіше – перетворити диван із місця для сидіння у місце для лежання й навпаки. Хоча є моделі, у яких методом регулювання узголів’я чи навіть узніжжя можуть утворюватися й додаткові форми. Прикладом може бути диван Alexxplus, який має додаткові функції: регулювання висоти спинки та позиції ніг у двох варіаціях, різні модифікації бічних частин. Компанія «W.Schillig» пропонує цілий набір можливостей як для індивідуального користування таким диваном, так і для планування ідеального інтер’єру. Дві висоти спинки й сидіння, дві глибини сидіння та два варіанти жорсткості – про що ще можна мріяти?

Втім, треба зауважити, що розкладні дивани й крісла – моделі, розроблені переважно для ринків Східної Європи з українським включно, тому що, приміром, у тій же Німеччині не практикується, аби дивани чи крісла мали ще й спальне призначення – для цього є ліжка.

Компанію «W.Schillig» відрізняє від інших виробників меблів, зокрема й італійських авторитетів, ще й те, що її дизайнери розробили серію диванів спеціально для кухонного використання, для домашніх їдалень. Як  приклад продемонструємо дивани АlmaтаLounge. Здавалося б, м’які меблі могли бути й простішими, й скромнішими, ніж ті, які, скажімо, для вітальні. Але німецькі меблярі  виготовили їх на рівні своїх високопрофесійних можливостей. Аlma – приклад дизайну на десятиліття: майстерна обробка шва, привабливий зовнішній вигляд, максимальна свобода вибору матеріалів і опорядження металевої рами. Ще одним зразком дивану подібного напрямку можна вважати неперевершений Lounge з функцією легкого відкидання. Сніданок або вечерю, повноцінний обід або просте чаювання – ніколи споживання їжі ще не було таким комфортним. Цей обідній диван може бути як із ніжками з благородного металу, так і з масиву дерева. Отже, покупці самі можуть бути  повноцінними творцями дизайну свого Lounge.

Антон каже, що компанія «W.Schillig» більше уваги приділятиме саме «електрифікованим» меблям, оскільки нині це – головний напрямок комфортизації м’яких меблів. Це те, чого потребують щораз вимогливіші споживачі, а відтак ця потреба є й ринковим запитом.

Каркаси м’яких меблів цей німецький виробник виготовляє переважно із бука і лише окремі деталі – із клеєної фанери.

М’які – це той різновид меблів, при виготовленні яких використовується найбільше ручної праці, бо більшість технологічних операцій навряд чи можливо буде найближчим часом повною мірою механізувати чи автоматизувати. Тому тут так цінується досвід і висока майстерність професіоналів, і це суттєво здорожує вироби цього меблевого сегменту. Однак через цю традиційну обставину фабрика не залишилася на рівні ремісничої майстерні – це сучасне з усіх боків виробництво.

Добре організований робочий процес є основою високоякісного виробництва. Виробничий потік повністю комп’ютеризовано, що забезпечує йому технологічну плавність. Штрих-коди в онлайн-режимі повідомляють про кожен етап виготовлення як окремої деталі, так і меблевого виробу загалом. Збірку механічних вузлів виконують на спеціальній складальній лінії. Постійний контроль якості –  стандартний. Перед відвантаженням меблі упаковують у спеціальну фольгу для запобігання будь-яким механічним пошкодженням. Окрім того, цей пакувальний матеріал придатний для вторинної переробки».

Антон зосередив нашу увагу на ще одній особливості виробництва меблів компанії «W.Schillig»: шкіру для своїх меблів виготовляють безпосередньо на підприємстві, тому і оббивка на них бездоганна. Шкіра – складний і цінний матеріал,  тому кожна деталь повинна бути виготовлена ​​з великою обережністю. Точне тестування шкіри особливо важливе, адже кожен її примірник має певні індивідуальні особливості. «Як фахівці з обробки шкіри ми знаємо, що для її підготовки і у процесі виробництва потрібні особливі навички працівників, високий ступінь відповідальності й любов, якщо хочете, до цього особливого матеріалу. І ми маємо таких кваліфікованих працівників».

Отже компанія «W.Schillig» – не тільки провідний німецький виробник м’яких меблів, а й один із найбільших європейських виробників високоякісної шкіри, яка має безліч переваг та відзначена спеціальним знаком Longlife. Цей факт робить меблі «W.Schillig» унікальними та  неповторними та забезпечує їм високий рівень – клас «преміум». Отож, форму цих німецьких меблів ті самі всюдисущі китайці скопіювати можуть, а от відповідним чином «одягти» – навряд чи. Шкіра, яку готують для меблярських потреб у компанії «W.Schillig», – м’яка і тепла як тканина. Втім, для меблів, які експлуатуватимуться у жорстких або дуже інтенсивних умовах, приміром, у сім’ях, де є малі діти чи домашні тварини, використовується товста й зносостійка шкіра.

«Коли ми говоримо про особливість шкіри, яку використовує для своїх меблів «W.Schillig», то вартість її також є доступною. Висока якість, чудові експлуатаційні показники матеріалу забезпечуються не надто високою собівартістю. Ми своєю продукцією спростовуємо досить  поширену думку про те, що шкіряні меблі – це дуже дороге задоволення. Інколи тканинні меблі можуть бути дорожчими ніж шкіряні, – пояснює Антон Рінгер.

Завершити розповідь про «W.Schillig» та її меблі доцільно справедливими словами провідного дизайнера компанії Вільгельма Болінта: «Диван – це не просто предмет меблів, це щось більше. Диван – це відчуття!».

Довідково

Мабуть, не всі професійні меблярі, – може, окрім  тих, які постійно працюють із шкірою як оббивальним  матеріалом для м’яких меблів, – знають про знак Longlife. Тому даємо Longlife на шкіряних м’яких меблях.

Багато покупців, а іноді й недосвідчені продавці називають Longlife фірмою-виробником. Це не зовсім так: знак Longlife на шкіряних м’яких меблях є нічим іншим, як сертифікатом або знаком якості даного виробу, а конкретно – саме шкіри, яка у ньому використана.

То в чому ж відмінність шкіри Longlife від звичайної? Тварин для неї вирощують у спеціальних умовах та на збалансованому харчуванні. Шкіра має тефлонове покриття, склад якого – у строгому секреті. Шкіра Longlife – надзвичайно  м’яка, еластична, проста у догляді, стійка до вигоряння й зношування при належному догляді з використанням спеціальних засобів для шкіри Longlife. До того ж компанія дає п’ятирічну гарантію на шкіру.

Будемо вдячні, якщо оцінюватимете наші публікації

[Голосів: 0 Оцінка: 0]