Стрімкий розвиток нових технологій торкається всіх галузей виробництва. Завдяки цьому ми можемо користуватися більш зручними меблями й фурнітурою. Всі предмети, що випускаються, виготовляються з урахуванням сучасних виробничих стандартів, що дає змогу підвищувати зручність використання та якість продукції.

Модернізація торкнулася й кухонного приладдя. Одним з найбільш яскравих прикладів є спеціальні метабокси, які представляють собою систему з напрямних і боковин. Ключове завдання конструкції зводиться до того, щоб користувач міг легко, швидко і безшумно висувати шухляди. Подібна система допомагає деякою мірою полегшити використання кухонними меблями і продовжити термін її служби.

Існуючі різновиди метабоксів та їх особливості

Метабокси активно використовуються не тільки у висувних шухлядахі відсіках, подібні системи застосовуються в різних контейнерах і піддонах. Найчастіше метабокси виглядають як об’ємні шухляди з трубчастою огорожею зверху. Деякі різновиди мають скляні або пластикові боковини.

Як показує досвід використання і відгуки клієнтів, якісні метабокси для кухні відрізняються необхідним рівнем жорсткості, високою ергономікою, легкістю відкривання і надійною міцністю.

Більшість стандартних комплектів включають в свій склад: кулькові напрямні, боковини шухляди, кронштейни для фіксації фасаду і задньої стінки. При виборі слід враховувати: виробника, комплектацію системи, габаритні розміри комплектуючих і самої шухляди.

замовити кухню київ

Переваги метабоксів для кухні

Кухонні метабокси відрізняються рядом відмітних переваг, а саме:

  • хороша місткість;
  • висока міцність конструкції;
  • зручність експлуатації;
  • простота виконання монтажних робіт.

Місткість забезпечується за рахунок використання тонких бічних стінок конструкції. Гідна міцність та якість стали можливими за рахунок застосування ДСП в якості матеріалу для дна виробу. Це дозволяє системі витримувати навантаження до 35 кілограм.

Конструктивні особливості системи виключають ймовірність випадання або розхитування шухляд. Висування відбувається швидко, зручно і без зайвих шумів. Ще однією перевагою метабоксов виступає простота збірки і виконання монтажних робіт. Процес установки подібної шухляди може бути виконаний самостійно за допомогою невеликої кількості стандартного інструменту. Для виконання регулювання системи не буде потрібно залучення сторонніх фахівців.

Будемо вдячні, якщо оцінюватимете наші публікації

[Голосів: 0 Оцінка: 0]