Мінімалістичний стіл для офісу і дому

0
1122

Італійський дизайнер Лапо Чатті та бренд «Opinion Ciatti» випустили універсальний робочий стіл Macis.

На думку розробників, Macis є унікальним і універсальним рішенням для різноманітних потреб повсякденного життя, оскільки відповідає швидким змінам нашого часу, коли виникають нові потреби, змінюються звички, а кордони між різними сферами життя стають все розмитішими.

Цей мінімалістичний стіл можна використовувати як в офісі, так і вдома, а завдяки допоміжній поверхні він дає змогу створити додатковий простір для відпочинку чи для спільного використання.

Стіл представляє собою тонку сталеву конструкцію, яка підтримує тонку стільницю завширшки 70 см із поверхнею зі шпону світлого дуба або із матового чорного чи білого термопластику. Стільниця столу має здатність подовжуватися і трансформуватися завдяки складованим блокам-«крилам», розташованим по бокам. Це, на думку розробників, має забезпечити додатковий простір для обміну думками, проєктами та ідеями.

Фото: opinionciatti.com

Нижня шухляда столу допомагає тримати всі речі в порядку, а кругла панель із пробки і сталі, яку можна повернути ліворуч чи праворуч, призначена для конспектування та використання у якості інформаційної дошки.

Алюмінієвий ролик, який зʼєднує ніжки столу Macis з одного боку, дає змогу легко переміщувати стіл саме туди, де це потрібно, та вписувати цей предмет інтер’єру у різні простори як вдома, так і офісі, школі чи коворкінгу.

Стіл Macis від «Opinion Ciatti» відібрали для ADI Design Index 2021 та висунули на отримання премії у галузі дизайну Compasso d’Oro 2022.

За матеріалами «Opinion Ciatti»

Будемо вдячні, якщо оцінюватимете наші публікації

[Голосів: 0 Оцінка: 0]