Міжкімнатні двері у скандинавському стилі

0
553

Скандинавський стиль інтер’єру передає спокійну, чисту, елегантну атмосферу. А які характерні риси повинні мати предмети інтер’єру, а також міжкімнатні двері в скандинавському стилі, ми розглянемо в даній статті.

Особливості інтер’єрів в скандинавському стилі

Незважаючи на те, що Скандинавський стиль з’явився в 1950-х роках, нова хвиля популярності прийшла до нього в 21 столітті. Характерні риси даного стилю потрібно шукати біля його витоків, так як Скандинавія – це регіон Північної Європи, який включає такі країни як Фінляндія, Швеція, Норвегія та Ісландія, в яких вдалося створити неймовірно особливий стиль, що насичений красою і елегантністю дизайну, стриманістю, ощадливістю до природі і, без сумнівів, сучасністю.

Заради того, щоб ваше житло відповідало канонам скандинавського інтер’єру, воно повинне бути зроблене просто і без пафосу. Але разом з тим воно не має бути безликим. Слід не забувати приділяти увагу кожній деталі в кімнаті, щоб забезпечити повний баланс у приміщенні і відповідність задуманій концепції. Давайте розгялнемо нюанси вибору міжкімнатних дверей у приміщеннях, виконаних в скандинавському стилі і дамо кілька слушних порад з приводу того, як не помилитися з вибором.

Межкомнатные двери в скандинавском стиле фото

Головне правило інтер’єру в скандинавському стилі – це комфорт, який поєднує в собі естетичність і практичність. Естетика проявляється в загальному враженні, яке створюється при першому знайомстві з інтер’єром. Велика кількість чистоти, світла, бездоганної елегантності злилися воєдино з практичністю у вигляді мінімуму аксесуарів і максимуму функціональності.

Квартири у скандинавському стилі традиційно виконуються в світлих тонах, що надає їм особливу атмосферу і відтінок затишку. Для такого інтер’єру не характерні особливо різкі контрасти і переходи кольорів. Отже, міжкімнатні двері, не будучи винятком, так само не повинні виділятися із загальної тенденції і оформляють їх відповідно до загальної колірної гами. Крім того, при всій любові фанатів скандинавського стилю до натуральних матеріалів і текстур, міжкімнатні двері не обов’язково повинні демонструвати всі властивості матеріалу, з якого вони виконані. У більшості випадків міжкімнатні двері в цьому стилі є мінімалістичними, пофарбованими в світлі тони, що варіюються від абсолютно білого до синювато-сірого кольорів, без яскраво вираженої фактурності.

Але для того, щоб всі предмети інтер’єру гармоніювали між собою, були враховані характерні риси стилю і при цьому враховувалися побажання господарів будинку, необхідно знати наступні правила.

Вибираємо правильні кольори

Колірна палітра насамперед містить нейтральні, ніжні кольори і приглушені відтінки. Варто пам’ятати, що світлі тони допомагають не тільки надати світло приміщенню, а й візуально розширити простір.

У той же час, це не означає, що скандинавський стиль не має насичених кольорів. Навпаки, кольори зелені, дерева – природні відтінки тільки вітаються, але в помірній кількості.

Межкомнатные двери в скандинавском стиле фото

Аксесуари в інтер’єрі

Варто зауважити, скандинавському інтер’єру притаманний мінімум декору. Тому використовувані аксесуари повинні бути максимально функціональними. При облаштуванні простору використовують велику кількість різнорівневого освітлення, що містить оригінальні бра, настільні лампи і світильники; великою популярністю користуються дзеркала, мета яких збільшити простір; картини, постери і арт-інсталяції в рамках – відповідають за гармонію в декорі.

Межкомнатные двери в скандинавском стиле фото

Так як основою інтер’єру в скандинавському стилі є природність і натуральність, то цьому стилю мають відповідати не тільки всі предмети інтер’єру та аксесуари, але і міжкімнатні двері. Останнім також повинна бути властива строгість і простота.

Межкомнатные двери в скандинавском стиле фото

Білий колір ідеально підходить для дверей в скандинавському стилі, що тільки додає їм більшої елегантності та краси. Якісні матеріали наповнення, ідеальна геометрія дверного полотна і функціональна фурнітура – три складових ідеальних міжкімнатних дверей, які, без сумнівів, знайдуть своє застосування в інтер’єрі Скандинавії.

Межкомнатные двери в скандинавском стиле фото

Таким чином, вибираючи двері в кімнати, оформлені в скандинавському стилі, намагайтеся, щоб їх колірна гамма відповідала загальній тональності кімнати. У зворотному ж випадку ви ризикуєте зіткнутися з конфліктом квітів, що може стати перешкодою стриманому і врівноваженого інтер’єру стилю сканди.

Також пам’ятайте, що для досягнення гармонії і атмосфери спокою, які відчуваються в шведських або норвезьких оселях, подбайте про те, щоб, крім колірної гами, було відповідність і в тепловій гамі. Один і той же тон в різній концентрації може створювати враження різних температур. Якщо вся ваша кімната виконана в теплих тонах, двері холодних відтінків можуть порушити весь колірний баланс приміщення.

Підбираючи форму міжкімнатних дверей, слід враховувати розміри приміщення і дверних прорізів. У скандинавському стилі немає єдиної характерної для нього форми дверей, тому тут потрібно враховувати особливості вашого будинку. У стилі сканді також популярні широкі двостулкові двері, які сприяють більш інтенсивній циркуляції повітря у приміщенні і більшій кількості світла. Важливо відзначити, що такі двері візуально розширюють простір, що може бути значною перевагою для квартир з невеликою площею. Ще в стилі сканді досить часто використовують розсувні двері, які також можуть дуже гармонійно вписатися в загальну концепцію інтер’єру.

Коли мова заходить про використання фурнітури в скандинавському стилі, головне – не переборщити. Як ми всі знаємо, характерними рисами стилю сканді є стриманість і мінімалістичний. З цієї причини чудернацькі і строкаті дверні ручки та замки зовсім не вписуються в даний стиль інтер’єру. Традиційна фурнітура для міжкімнатних дверей має бути виконана в лаконічній манері з використанням строгих геометричних форм, які виходять внаслідок поєднання прямих вертикальних і горизонтальних ліній. Одним з найпоширеніших кольорів для дверних ручок в даному стилі є матовий сріблястий відтінок, який чудово поєднується з найпоширенішими кольорами скандинавського стилю.

При виборі міжкімнатних дверей для свого житла, перш за все, радимо вам опиратися не на декоративні якості, а на функціональні. Стиль сканди – це не лише ретельний підбір кожної дрібниці, а й природність, легкість і невимушеність. Звертайте увагу на якість матеріалів, їх структуру і фактурність, і безумовно ви незабаром знайдете ідеальні двері, які гармонійно поєднуватимуться з іншими елементами вашого будинку.

Завдяки різноманітності вибору білих міжкімнатних дверей у кожного є можливість втілити фото скандинавського інтер’єру з інтернету в реальність.

Межкомнатные двери в скандинавском стиле фото

Пам’ятайте, що тільки правильно організована гармонія всіх елементів в інтер’єрі надає максимальної привабливості інтер’єру.

Будемо вдячні, якщо оцінюватимете наші публікації

[Голосів: 0 Оцінка: 0]