Могутній карлик

0
0

Підвіс Libra H7 призначений для кріплення до стіни нижніх підвісних меблевих тумб, які здебільшого використовують у готельних та ванних кімнатах.

Libra H7 сміливо можна назвати могутнім карликом, оскільки незважаючи на малі розміри один підвіс витримує навантаження до 120 кг. Ще одна його перевага – маневреність. Підвіс обладнано двома незалежними механізмами регулювання, які дають змогу корегувати положення тумби по вертикалі до 13 мм, а по горизонталі – до 12 мм.

У разі застосування Libra H7 для навішування як дуже широких, так і тумб без верхньої кришки, для підвищення надійності і міцності слід скористатися спеціальним алюмінієвим профілем, який забезпечує ще кілька додаткових точок фіксування. На підвісі передбачене кріплення, що входить у профіль і отвір для додаткового кріплення профілю до підвіса гвинтом.

Також Libra H7 можна використовувати для навішування тумб із шухлядами, наприклад, комодів. При цьому не потрібно проводити жодних додаткових дій із підготовки бокових стінок тумби у місці встановлення підвісу. Пов’язано це з тим, що товщина підвісу у місці кріплення до боковини менша від товщини напрямної шухляди, отож він не перешкоджає її переміщенню.

Фото: Italiana Ferramenta

Будемо вдячні, якщо оцінюватимете наші публікації

[Голосів: 0 Оцінка: 0]