На кухні панує ідеальний порядок

0
241

Весна – ідеальний час щоб внести кілька змін, які змусять вас відчувати себе краще у власній квартирі.

Варто починати їх з кухні – адже ми проводимо в ній багато часу і хочемо, щоб вона була не лише функціональною, але й красивою та екологічною. Іноді достатньо ввести кілька нових деталей, які не тільки полегшать приготування страв, але і кухню до невпізнання.

Компанія GTV зосереджується на рішеннях, які дають змогу максимально використовувати вільний простір.

Крок 1. Зберігання

Перш за все, на ідеальній кухні панує порядок. На жаль, отримати його не завжди просто, особливо якщо у нас немає занадто великого приміщення. Відходячи від стереотипів, це не проблема нестачі місця, а вибір неправильних рішень. В GTV ми зосереджуємося на рішеннях, які дозволяють максимально використовувати вільний простір, і в той же час полегшують виконання щоденних процесів – каже Marcin Sałek, координатор відділу конструкторів в GTV. Система шухляд Modern Box забезпечує повний висув, завдяки якому доступ до навіть глибоко прихованих предметів стає простішим. Використані рішення дозволяють використовувати будь-який доступний простір – наприклад, простір під духовкою. Важливим питанням є також тихе закриття, що підвищує комфортність користування – додає він.

Сьогодні на ринку ми знайдемо багато пропозицій щодо організації функціональної та естетичної кухні. Такі продукти, як згаданий вище Modern Box, ідеально вписуються майже в кожен дизайн кухні – традиційний, сучасний, мінімалістичний, даючи безліч можливостей модифікації, не шукаючи компромісів.

wiosenne porzadki 4

Крок 2. Організація простору

Доповненням кухонного порядку є лотки для шухляд Customi, виготовлені з букового дерева найвищої якості, котрі не тільки допомагають контролювати хаос у шухлядах з столовими приладдями та кухонними аксесуарами але вони чудово виглядають та зберігають бездоганний зовнішній вигляд протягом багатьох років. Сегрегатори відходів – ще одне рішення, про яке слід пам’ятати. Щоб допомогти природі, нам не потрібно жертвувати функціональністю на кухні. Зовсім навпаки – ми можемо її збільшити. З цією метою ми створили сегрегатори відходів Practi Eco та Multino. Вони не тільки просторі і полегшують поділ сміття але і легко інтегруються у дизайн кухні. Завдяки телескопічним напрямним ми також можемо висунути їх з шухляди, що полегшує використання – додає він.

Часто занедбаним аспектом організації кухні є правильне освітлення. Тим часом, власне освітелння вирішує, як ми почуваємося в кухні. Крім основного освітлення, варто подумати про освітлення для таких місць, як кухонна стільниця, робоча поверхня, мийка. Також в цьому випадку варто дотримуватися екологічності. Використання профілів Glax з світлодіодним освітленням освітлить стільницю і підкреслить дизайн меблів. Енергоефективність позитивно впливає не лише на навколишнє середовище, а й на стан нашого гаманця.

wiosenne porzadki 3

Крок 3: Увага до деталей

Доповненням порядку можуть стати дрібні аксесуари. Всього кілька моментів, які можуть зробити простір привабливішим. Меблеві ручки можуть стати одним з них. Вибираючи вироби з міцних і елегантних матеріалів, ми не тільки візуально змінимо кухню, але і відкриємо для себе невідомі раніше застосування. Ручка Tivoli, наприклад, може використовуватися як вішалка для тканин або рушників. Ми можемо вносити такі зміни, не залучаючи професіоналів.

wiosenne porzadki 5

Будемо вдячні, якщо оцінюватимете наші публікації

[Голосів: 0 Оцінка: 0]