Хто сказав, що офісне приміщення має бути суворим і безликим? Данські дизайнери Рольф і Метте Хей, власники однойменної компанії, придумали, як урізноманітнити робочі місця та надати їм домашнього затишку.

Меблі та аксесуари «Hay Workspace 2.0» можна використовувати як у будинку, так і в офісі.

Схоже на те, що тенденція облаштовувати робоче приміщення у стилі open space, принаймні за кордоном, йде на спад. Зараз роботодавці прагнуть створити більш інтимні робочі місця, які схожі радше на домашній кабінет, ніж на корпоративний робочий офіс. Отож, і нові проекти дизайнери розробляють таким чином, щоб відобразити цей перехід.

«Workspace 2.0» – це еволюція творчого робочого середовища та дизайну, які підтримують інновації та продуктивність, – стверджують у компанії. – «Hay» разом із найкращими сучасними дизайнерами розробив адаптивні рішення, котрі можна пристосувати до індивідуальних потреб працівників і які водночас відповідають щоденним потребам та вимогам до робочого місця».

Поверхня стола та лавки «Triangle» має ромбовидну форму та встановлена на трикутні ніжки.

Заокруглення кутів прямокутної стільниці, на думку дизайнерів, дало змогу створити більш «товариський» дизайн, завдяки якому можна розмістити більшу кількість гостей.

Серія меблів «Triangle», виготовлена із полакованого масиву дуба, призначена для використання як в офісі, так і в домашніх умовах.

Колекція меблів «Soft Edge», яку розробила компанія «Iskos Berlin» у 2017 році, стала результатом вивчення інноваційних розробок з профільної фанери. У «Hay Workspace 2.0» колекція вперше представлена в поліпропілені. Це − складаний стілець, а також високі та низькі барні стільці із пластиковими сидіннями, доступними у різних кольорах. Всі краї ультратонких м’яких сидінь вигнуті до форми тіла і призначені для зручного постійного переміщення та руху.

Серія меблів «Silhouette Sofa GamFracti» вирізняється бездоганно вигнутими спинками та деталями труб упоперек оббивки. Колекція містить дивани різного розміру та висоти, в тому числі підняті спинки, щоб забезпечити конфіденційність у громадських місцях.

На додаток до нових меблів бренд випустив і низку аксесуарів, як-от, серію марокканських скляних ваз ручної роботи, просту сталеву шафку для інструментів із порошковим покриттям із відсіком для речей в ручці, а також лінійку подвійних канцелярських шухляд, які можна використовувати для зберігання невеликих повсякденних предметів, наприклад, ручок, олівців і ключів.

Основою офісної композиції «Hay» є стелаж та система зберігання «New Order» дизайнера Стефана Діеза. Група дизайнерів, які працювали над «Hay Workspace 2.0», переконані, що такий дизайн меблів здатен підтримувати інновації та продуктивність роботи в офісних умовах.

Будемо вдячні, якщо оцінюватимете наші публікації

[Голосів: 0 Оцінка: 0]