Важко увити офіс без офісного крісла. Це, так би мовити, обов’язковий елемент, без якого навряд чи вдасться обійтися – максимально комфортне та грамотно облаштоване робоче місце є не забаганкою, а необхідністю.

Якщо ви вперше стикаєтесь із покупкою офісного крісла, то Enran стануть Вам у нагоді. Пам’ятайте, грамотно підібране крісло у офіс – запорука затишку та комфорту офісного працівника упродовж усього робочого часу.

Отож, Meblewiki пропонують вашій увазі трійку актуальних порад, які допоможуть зробити правильний вибір офісного крісла!

Визначаємо призначення крісла

Зараз виробники меблів пропонують найрізноманітніші офісні крісла, зокрема:

  1. Для керівників;
  2. для персоналу та відвідувачів;
  3. для конференцій.

У першому випадку крісло повинне бути максимально комфортним та мати презентабельний вигляд. Крім того, варто звернути увагу на те, наскільки гармонійно воно вписується в інтер’єр кабінету. Воно обов’язково повинно регулюватися за висотою, мати підлокітники та механізм гойдання. Щодо матеріалів, вони повинні бути якісними, стійкими до зовнішнього впливу, мати преміальний вигляд.

Крісла для персоналу також повинні бути функціональними, зручними та комфортними, оскільки офісні працівники левову частку робочого дня проводять саме в сидячому положенні. Зверніть увагу на конструкцію крісла, його міцність та наявність додаткових функцій (регулювання висоти та спинки, механізм гойдання, ніжки з роликами тощо).

Що ж стосується крісел для відвідувачів та конференцій, до них вимоги дещо лайтовіші, аніж до згаданих вище варіантів. Перш за все, вони повинні бути простими та міцними, стійкими та повністю відповідати панівному стилю офісу/конференц-зали. Такі крісла можуть бути без регулювання висоти та нахилу, проте вітається присутність підлокітників.

Звертаємо увагу на спинку та сидіння

Спинка офісного крісла повинна мати анатомічну форму. Це дозволить зняти напругу зі спини під час тривалого сидіння, оскільки вона максимально точно повторює анатомію спини людини. Крім того, не зайвою буде наявність підголівника та валика під спинним згином.

Разом з тим важливо, аби спинка мала механізм регулювання нахилу. Це дозволить підлаштовувати крісло під себе, відтак це попередить передчасну втому та можливі болі спини.

Сидіння ж є ключовою складовою крісла, тому воно також має бути максимально комфортним та зручним. Важливо, щоб був присутній механізм регулювання висоти. Що ж стосується жорсткості, офісні крісла бувають жорсткими, м’якими та напівм’якими. Два останні варіанти вважаються оптимальними.

Наповнювач та оббивка

Як правило, в якості наповнювача сидіння та спинки використовують поролон та поліуретан. Ці матеріали мають свої сильні та слабкі сторони. Проте поліуретан все ж переважає як за міцністю, так і за експлуатаційними та тактильними властивостями.

Певна річ, це далеко не всі критерії вибору офісного крісла. Працівники меблевої компанії Enran допоможуть вам з вибором.

Компанія Enran – ексклюзивний представник виробника FLO – Patra (Південна Корея) на території України.

Flo отримала нагороду за найкращий дизайн на міжнародній виставці в Німеччині (Red dot award product design).

Flo – це:
– офісне крісло із середньою спинкою і підголівником;
– каркас з високоякісного чорного пластику;
– м’яке сидіння з регулюванням по глибині;
– механізм Synchro – Tilting.

Не забувайте, що офісне крісло повинно бути максимально зручним, комфортним та стильним. Необхідно відповідально відноситись до підбору офісних меблів. Шлях до успіху компанії пролягає через комфорт співробітників.

Будемо вдячні, якщо оцінюватимете наші публікації

[Голосів: 0 Оцінка: 0]