Традиційний щорічний ярмарок HOMAG Treff  відбудеться! Причому, у поєднаному форматі – офлайн і онлайн. І це ще не всі новини від одного зі світових лідерів деревообробної галузі. До свого 60-літнього ювілею німецька компанія Homag пропонує фахівцям «провести з нею 60 днів, наповнених цікавими продуктами, інноваційними рішеннями, сучасними технологіями і новинками у сфері деревообробки», як повідомляють на сайті Homag Gruppe.

Учасники зможуть зареєструватися на очні зустрічі HOMAG Live-Treffs і особисто ознайомитися зі станками і технологіями бренду HOMAG. Інший варіант – взяти участь в онлайн-презентаціях, не виходячи з дому.

Всю інформацію стосовно термінів, майданчиків, офлайн і онлайн подій під час цьогорічного HOMAG Treff організатори розмістили на своєму сайті www.homag.com.

Промислова група HOMAG є світовим лідером і постачальником інтегрованих технологій у галузі деревообробки як для малих і середніх виробників, так і для тих, хто працює на світовому ринку. Як гравець глобального масштабу компанія володіє міжнародною мережею фірм з виробництва, продажу та сервісного обслуговування. Її ринкова частка становить 30%. Близько 6600 працівників компанії присутні у більш як 100 країнах.

HOMAG пропонує своїм клієнтам комплексні рішення, починаючи від купівлі обладнання, монтажу станків, їх налаштування і обслуговування, аж до сучасного програмного забезпечення, що є гарантією виробництва на найвищому рівні.

З допомогою високоспеціалізованого обладнання та технологій HOMAG Group її клієнти виготовляють меблі для віталень, кухонь, офісів, а також паркет і ламіновану підлогу, вікна, двері, сходи та модульні дерев’яні будинки.

Будемо вдячні, якщо оцінюватимете наші публікації

[Голосів: 1 Оцінка: 5]

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я