Орнаменти на пилках «Leitz» – не для краси

0
82

Виробник дереворізального інструменту компанія «Leitz» розробила нові лазерні орнаменти для своїх пиляльних дисків. Ці елементи – не для краси. Вони зменшують вібрацію в процесі різання і тим самим підвищують стабільність і покращують плавність руху пиляльного диска. Нові лазерні орнаменти ще й підвищують якість різання й знижують рівень шуму при різанні, а також поліпшують роботу на високих обертах.

У співпраці з інститутом верстатів Штутгартського університету «Leitz» також розробила спеціальну демпфувальну масу, якою можна заповнювати орнаменти. Такий підхід знижує вібрацію й таким чином посилює сприятливий ефект від лазерних орнаментів. «При розробці пилкових дисків ми мали на меті кілька вдосконалень, – сказав Андреас Кіссельбах, керівник групи досліджень і розвитку компанії «Leitz». – За рахунок зменшення зусилля різання можна зменшити енергію, необхідну для роботи пиляльного верстата. А завдяки зменшенню ширини різу можна мінімізувати відходи й збільшити вихід готової продукції. При конструюванні пилкових дисків для розкрою певних матеріалів ми оптимізуємо форму зубів та інші фактори».

Постійною темою є і зростання продуктивності карбідовольфрамових і алмазних дисків. Не випускають конструктори з уваги й підвищення стійкості пилкових дисків. Сучасний пиляльний диск повинен різати безліч різних матеріалів. Кожен з них потребує різних швидкостей різання, пояснює пан Кіссельбах. Тому дисковим пилкам і забезпечують можливість працювати на будь-яких обертах. Нові лазерні орнаменти й поглинальний матеріал – це засоби підвищення стабільності роботи.

«Leitz» реалізує повноцінну програму «орнаментного вдосконалення» пилкових дисків. Диски Premium мають нові лазерні орнаменти й оптимізовані висоту зубів і лінію орнаменту, що зменшує турбулентність повітря й, відповідно, вібрацію пилки. А лазерні орнаменти на дисках Excellent якраз і заповнюють новим демпфувальним матеріалом з метою досягнення оптимальної стабільності й плавності руху.

Будемо вдячні, якщо оцінюватимете наші публікації

[Голосів: 0 Оцінка: 0]