Покажи, який у тебе профіль, і я скажу, хто ти

0
578

Коли мова заходить про шафи-купе, гардеробні, споживач насамперед орієнтується на наповнення фасаду, а меблярі передусім звертають увагу на систему профілів –  основу, на якій все тримається.

Чи не авторитетніша компанія-виробник профілів і на їхній основі розсувних систем в цілому – німецька «Raumplus» – спільно з італійською компанією «Ciretto» розробила й вивела на ринок нові розсувні двері FLUA.

FLUA – це система навісних дверей для шаф-купе. Такі двері використовують для виготовлення корпусних меблів. FLUA є набором із розсувних полотен із відмінним від інших систем «Raumplus» принципом монтажу роликових механізмів і напрямних профілів, про що ми довідалися від Інни Давиденко, керівника відділу продажів компанії «Anta», що є ексклюзивним представником німецького виробника в Україні.

Встановлення навісних дверей передбачає наявність невеликих ніш вгорі та внизу корпусу шафи-купе. Вони необхідні для монтажу напрямних. Тому ці алюмінієві профілі не над і під розсувними полотнами, а приховані безпосередньо за ними.

Класична система FLUA – це двоє навісних дверних полотен – внутрішнє й зовнішнє, кожне з яких має свою певну конструкцію з алюмінієвих профілів, а також спеціальні розсувні механізми. Вони являють собою комплект із двох верхніх і двох нижніх роликів, встановлених на спеціальних металевих кронштейнах.

«Raumplus» пропонує чотири різновиди навісних дверей FLUA: Premium, Standart, Coplanar Premium, Coplanar Standart.

В основі розсувних дверей Premium рамки із спеціальних горизонтальних і вертикальних профілів. Причому зовнішні й внутрішні двері-купе мають свою рамкову конструкцію. Наповненням навісних дверей Premium можуть бути не тільки ДСП, а й будь-які інші матеріали товщиною від 4 до 10 мм. Більш того, наявність алюмінієвої рамки дає змогу використовувати алюмінієві роздільники-ригелі для комбінування різних матеріалів в одних дверях.

Двері-купе Standart не мають звичної для більшості розсувних система «Raumplus» рамки з алюмінієвих профілів. Основа такого навісного полотна – 18-міліметрова ДСП. По всій висоті плити – зовнішньої (з обох боків) і внутрішньої (з одного) монтують профілі, які виконують функції дверних ручок. Оскільки навісні двері можуть бути заввишки до 2600 мм, то для запобігання вигину полотна необхідне встановлення на ньому натягувача. Механізми ковзання навісних дверей кріпляться безпосередньо до самого ДСП.

Навісні двері FLUA Coplanar у закритому положенні розташовані в одній площині. Фасад такої шафи складається з двох розсувних полотен, які на вигляд, як одне ціле. Завдяки спеціальному компланарному механізму Cinetto одна частина навісних дверей FLUA Coplanar відчиняється, висуваючись перед іншою. Системи дотягувачів і стопорів забезпечує плавність руху полотен.

У навісних дверей FLUA Coplanar Premium той же принцип відчинення, що і в полотен FLUA Coplanar Standart. Головна їхня відмінність – алюмінієва рамкова конструкція. Тому внутрішнім наповненням дверей FLUA Coplanar Premium може бути будь-який матеріал товщиною від 4 до 10 мм, що значно розширює можливості дизайну шафи. У той же час алюмінієва рамка дверей забезпечує їм додаткову жорсткість. Урізні роздільники в полотні FLUA Coplanar Premium виконують роль меблевих ручок і є невід’ємною частиною конструкції. Вони підвищують зручність захоплення дверей при їхньому відчиненні та зачиненні.

Modena Hide від компанії «Slider» – це абсолютно нова розсувна система, яка дає нові можливості для створення надійних та цікавих за дизайном дверей для шафи-купе. Двері проектуються з новим верхнім роликом, ролик дає можливість приховати верхню напрямну. Перевага системи Modena Hide – прихована верхня напрямна шафи, приховані бічні стійки шафи, пʼятиміліметровий  розподіл, шість актуальних кольорів опорядження («матовий хром», «срібло блискуче», «шампань блискуча», «чорний глянець», «білий глянець» і «темний горіх»), можливість зробити вбудовану шафу-купе. При всіх цих можливостях система Modena Hide не є  підвісною. Все навантаження йде на нижній ролик, який витримує до 35 кг.

До складу системи входять дві форми вертикального профілю, для яких характерні тонкі лінії. Елементи системи Modena спонукають шукати цікаві рішення в царині сучасного дизайну шаф. Виключно вузький зʼєднувальний профіль дозволяє підкреслити сучасність і легкість шафи, а врізна ручка надає шафі не тільки незвичайної краси, але й зручність при використанні. Прихований верхній трек і приховані бічні стійки шафи зроблять її справді унікальною.

Два види вертикально профілю урізноманітнять виробництво ваших шаф-купе. Вертикальний STILO у більшості випадків використовується із урізною ручкою й зʼєднувальним профілем 30 мм для зручності при відчиненні й зачиненні дверей, оскільки на лицьовій стороні дверей його видно тільки на 5 мм. Вертикальний ESTE – це профіль із виступаючим квадратом 10х10 мм. Такий профіль  виконаний у вигляді профільної ручки, за яку зручно братися при відчиненні/зачиненні дверей.

Основним напрямком діяльності одеської компанії «Сіті Декор» є виготовлення й продаж алюмінієвих фасадів, розсувних систем і комплектуючих для шаф-купе. Її розсувна система торгової марки Сideco – це якісний, міцний, ретельно оброблений алюмінієвий профіль. Його технічні характеристики дозволяють використовувати розсувні системи для шаф-купе Сideco висотою до трьох метрів – без втрати жорсткості конструкції.

Система CIDECO Smart – це нове слово на ринку алюмінієвих розсувних систем, її відмінність від  давніших моделй New Standart і Elite полягає в тому, що тут

відсутні видимі алюмінієві конструкції. Це стало можливим завдяки тому, що на алюмінієвий каркас накладається дзеркало або непрозоре скло, і видимою залишається лише невелика рамка товщиною 3 мм. Наповнення можна встановлювати з двох сторін дверей, це дозволить використовувати їх як двері шафи-купе, так і як міжкімнатну перегородку.

Менеджер компанії Євген Храпенко уточнив, правда, таке «нове слово на ринку алюмінієвих розсувних систем»  загалом належить уже згадуваній у цій публікації компанії «raumplus», а їхня компанія повторила його у власній інтерпретації.

Система CIDECO Slim – також нова серія в асортименті одеситів. Вона відрізняється від їхньої звичайної розсувної системи New Standart тим, що верхня напрямна має ширину лише  41,8 мм, а нижня – 35 мм. Це вдвічі менше, ніж у стандартних напрямних. Отже можна застосовувати серію Slim у місцях, куди стандартну встановити фактично не можна.

Heliodor серии AL25 – нова (якщо вважати, що їй нема ще й року) безрамкова розсувна  система для шаф-купе  від відомого виробника – компанії «Komandor».       

Унікальність цієї системи в тому, що шафу-купе можна виготовити з тонкою (майже невидимою) рамою, обрамленою по периметру алюмінієвим профілем й оснащеною абсолютно новою розробкою компанії – доводчиком Comfort Touch, що функціонує за системою «натиснути й відчинити» (push to open). Тобто, все що потрібно від користувача, – натиснути на двері, решту вони зробить самостійно, відʼїхавши вбік.

Система Heliodor – це чітка геометрія ліній, відсутність чогось зайвого й універсальність стилю (виключний мінімалізм), завдяки чому така шафа-купе відмінно впишеться в звичайний інтерʼєр.

Вирізняється система ексклюзивною оригінальністю профілів. Профіль 25-7360 якраз обумовлює системі побутову назву «безрамкова» – завдяки відсутності видимих ​​вертикальних і горизонтальних профілів. Відмінною особливістю профілів 25-7340 і 25-7350 (з ручкою ) є їхня вузька лицьова частина – всього 6 мм і незначна видима частина горизонтального профілю – 6 мм (замість 54) Профіль 25-7310 із лицьовою частиною у 7 мм використовується при наповненні дверей ЛДСП і при комбінуванні його із склом в одній конструкції полотна.

Для декорування фасадів шаф із системою Heliodor можна використовувати різні матеріали та їхні комбінації: натуральні деревні, глянцеві, пластикові або дзеркальні. Для виготовлення дверей застосовується наповнення товщиною 4 мм (скло) й 10 мм (плита).

Компанія «Integra» у своєму профільному асортименті має й кілька нетрадиційних моделей, котрі, ясна річ, не мають аналогів в інших виробників, які є ексклюзивною пропозицією на ринку. Такими є зокрема дизайнерські серії Integra Gothic, Integra Aqua та Integra Omar. Ці вертикальні профілі-ручки з підвищеними технічними характеристиками використовуються у виробництві розсувних систем для шафів-купе оригінальних конструкцій і дизайну, що привнесуть в інтерʼєр неповторний стиль і засвідчуватимуть вишуканий смак господаря.

Дана категорія розсувних систем відрізняється вертикальним профілем ручкою не має аналогів в Україні – шириною профілю від 70 до 85 мм і товщиною стінки 1,2 мм, що надає цим розсувним системам не тільки найвищу міцність а й неперевершений дизайн. Крім того ці розсувні системи поставляються в ексклюзивних кольорах – “INOX шампань браш під лаком” і “INOX графіт браш полірований”.

Будемо вдячні, якщо оцінюватимете наші публікації

[Голосів: 0 Оцінка: 0]