Меблевиробна компанія «TURRI» давно впевнено почувається списку італійських експортерів, які продають свої меблі в Україні, співпрацюючи як із офлайн-, так і з онлайн-дилерами.

Цей виробник нас зацікавив тим, що в нинішній пандемічний рік, коли Європа (особливо Італія та її економіка, а відтак і меблярство), зазнала нищівного удару від коронавірусу, не пригальмував не розгубився, як багато хто з меблярів, а, навпаки, вивів на ринок нові продукти. Міркування нинішнього керівника компанії Андреа Туррі, як меблярам перебудовуватися, аби не пасувати перед подібними труднощами, нам видалося, будуть цікавими й українським меблярам, яких нинішня світова криза теж не обійшла стороною.

Реформувати меблевиробництво доводилося не раз

Але спочатку трохи про меблярську особливість компанії «TURRI».

Бренд спеціалізується на виробництві предметів меблів для віталень, їдалень, спалень і кабінетів керівників із 1925 року. Сьогодні компанію очолює вже четверте покоління меблярів Туррі. Філософія компанії в трьох словах: оригінальність, справжність, унікальність. Кожен предмет меблів – мʼяких чи корпусних – характеризується унікальністю техніки його виробництва й високою якістю матеріалів, які використовуються. Як би не вдосконалювалася деревообробна техніка, в меблях «TURRI» завжди значна частина ручної праці. Кожна меблева деталь створюється з великою ретельністю й вишуканою ремісничою майстерністю. Лак, латунь, кришталь і цінні породи дерева обробляються за методикою початку 19-го століття. До них  належать зокрема нанесення опорядження декількома послідовними етапами. Тверда деревина тополі використовується для каркасів мʼяких меблів, які ообиваються текстилем, створеним найвідомішими ткачами.

Торік фабрика «TURRI» пішла на радикальне оновлення каталогу, взявши курс на сучасні стилі. Колекція Zero стала справжнім «вітром змін» і отримала схвалення серед дизайнерів із світовим імʼям. Однак бренд на цьому не зупинився й цього іч «розродився» ще двома новими колекціями, створеними в колаборації з Джузеппе Вігано  та і Андреа Боніні.

Дивани Blues – це модульна система (що примітно – перша в історії фабрики), яка включає в себе багато прямих і кутових елементів, із підлокітниками і без, а також пуфи й шезлонги для того, щоб задовольнити якомога більше побажань замовника. На перший погляд мінімалістичний, цей диванний набір багатий деталями: металеві ніжки золотого кольору, глибоке сидіння й низькі підлокітники, оббиті тканиною або шкірою.

01_Living_Dining_Zero_00016.tif

Обідня зона Zenit – смілива гра з фактурами, матеріалами та формами. Наприклад, в комоді вигнуті бічні дверці в шкіряній оббивці немов обіймають центральну деревʼяну частину. Каркаси стільців обтягнутеі шкірою або тканиною, зручні подушки для спинки й сидіння. Стіл –  мармурова стільниця й лаковані деревʼяні ніжки. Існує ще й вітрина, в якій одним з матеріалів є скло.

Аби реформувати меблевиробництво, не треба чекати криз

А далі ми слухали Андреа Туррі.

– Змінюються часи, змінюються стратегії. Бренд «TURRI» реагує на неминучу еволюцію глобального ринку, на постійно мінливі запити споживачів. Ми – італійська компанія з багатою історією, наші предмети – «ікони» справжнього італійського дизайну, для якого характерні ручна робота, використання традиційних технік, унікальність і оригінальність кожного предмета. Ми не боїмося змін – за останні два роки в результаті масштабної креативної еволюції в бік сучасної ідентичності ми  збагатилися новими ринковими стратегіями.

Зміни. Це слово багатьох часто лякає, а нам  воно дало натхнення й енергію, щоб слідувати інтуїції, яка привела «TURRI» на новий етап розвитку компанії. За майже столітню історію компанія не раз уміла адаптуватися до нових умов, завдяки яким сьогодні вона стала  повпредом якості й стилю «Made in Italy» в світі. Компанія не вперше відкриває для себе нові можливості: після довгих років досліджень 1975 року вирішила вийти на зарубіжні ринки для чого знадобилася повна реорганізація виробництва й управління. Тоді це рішення вимагало величезних інвестицій, але вони окупилися: сьогодні експорт становить більшу частину  (80 відсотків) обороту. За внесок у розвиток експорту італійських меблів фабрика «TURRI» отримала медаль від Торгової палати Італії.

Хочемо ми того чи ні, мода безпосередньо впливає на меблевий дизайн, а відтак і на тактику меблярів. Наприклад, коли  на початку двотисячних у тренд повернувся чорний колір, ми одразу ж відреагували меблевою колекцією «в чорному». На  fashion-подіумах почала домінувати шкіра – одразу  знайшлося їм місце і в наших меблях: вставки із шкіри крокодила, поні, оббивки з вишитої шкіри почали прикрашати наші меблі. Ще одна тенденція, підказана модою, – використання кристалів. Кожного  наступного сезону мода нас спонукає до чогось нового.

Більше того, не боїмося ми й кардинальних змін, крутих поворотів, коли доводиться щось робити вперше. Компанія десятиліттями не робила кухонні меблі, але одного разу, піддавшись на вмовляння дилерів і клієнтів, ми ризикнути спробувати себе і цьому новому для нас «жанрі». Починання виявилося вдалим, бо наші кухні ідеально гармонують із нашими меблями для віталень.

Сьогодні ми перебуваємо в схожій ситуації, вона змушує нас міняти напрям, шукати нові шляхи й підходи, щоб зберегти увагу ринку до бренду. І ми розуміємо, що рухаємося в правильному напрямку: нові колекції й проєкти прихильно зустрінуті партнерами й дизайнерами в усьому світі.

В період вимушеного карантинного спаду фабрика продовжувала виробництво в максимально можливій мірі, зосередившись на позиціонуванні в Інтернеті. Ми намагалися не «розчинитися» в просторах глобальної мережі, утримати увагу публіки, вміло та яскраво демонструючи красу й пристрасть, властиві нашій роботі. Компанія, і я особисто як президент, позитивно дивимося в майбутнє: ми продовжуємо працювати й одночасно покращуємо такі фундаментальні аспекти, як турбота про клієнта й бездоганна увага до меблевиробних деталей. Ми бачимо постійно зростаючий інтерес до наших нових колекцій у більш сучасному виконанні. Італійське ноу-хау не виходить з моди, завдяки витонченим і цінним оздобленням, роботі майстрів найвищого рівня. Наші меблі не вписуються в рамки класичного або  модернового стилю, але дають користувачеві відчуття унікальності, предмета з історією в дусі позачасової розкоші. Наша місія – привнести мистецтво красивого життя в кожну кімнату будинку наших клієнтів.

Будемо вдячні, якщо оцінюватимете наші публікації

[Голосів: 0 Оцінка: 0]

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я