При виробництві меблів (фабричний процес або індивідуальний) важливо використовувати якісну фурнітуру. Такі елементи задають загальний тон обстановки, забезпечують безпеку користувача і довговічність продукції.

Орієнтуємося в товарі

Все різноманіття витратних матеріалів для виробництва меблів поділяють на два види:

  1. елементи кріплення. Для їх виготовлення використовують тільки метали (сталь, дюраль, мідь). Як елементи виступають гвинти/болти, направляючі, куточки, петлі, підйомні механізми і ущільнювачі. На них лягає основне навантаження. Тому економити на таких елементах не варто. В іншому випадку, під питаннями залишаються довговічність виробу і безпека користувача;
  2. лицьова фурнітура (декоративна). Тут для виробництва елементів вже застосовують пластик, метал, скло, дерево, кераміку і навіть камінь. Лицьова фурнітура відповідає за завершеність готової продукції, створення і підтримання загального стилю. Важливо підбирати витратні матеріали відповідно до пропорцій рухомих елементів меблів і їх кольорової гами. До неї відносять ручки, замки, кромки, накладки, гачки.

Зверніть увагу: за допомогою декоративних витратних матеріалів можна не тільки закінчувати виробництво нових меблів, а й давати друге життя старим предметам.

Як вибрати фурнітуру?

  1. Звертайте увагу на виробника продукції. Краще заплатити більше, але отримати надійні меблі, ніж заощадити і в підсумку платити двічі. Особливо це стосується кріпильних витратних матеріалів.
  2. Йдіть до магазину з фотографіями готових меблів і/або інтер’єру будинку. Так буде простіше вибрати оптимальний по стилю і виду матеріал.
  3. Орієнтуйтеся на допустиме навантаження на кріплення, якщо дозволяє інструкція.
  4. Слідкуйте за комплектацією кріплень при покупці. Відсутні деталі не дозволять зібрати меблі відповідно до задумки.

Будемо вдячні, якщо оцінюватимете наші публікації

[Голосів: 1 Оцінка: 1]

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я