Профільований алюміній у меблевиробництві

0
1170

Якщо сказати, що компанія «ADS» переважно працює з алюмінієм, то неважко спецу буде здогадатися, що основна її продукція – алюмінієві профілі, зокрема для меблевиробництва. Так і є. «ADS» (Aluminium Décor System) є провідним виробником на ринку України дверей до шаф-купе, кухонних фасадів із рамкового алюмінієвого профілю та постачальником алюмінієвих профілів для шаф-купе, фурнітури до них та профілів для виробництва меблів. Також в асортименті компанії є гардеробна системи та комплектуючі до неї, різноманітні системи міжкімнатних перегородок, пластикові, шпоновані та рамкові фасади для виробництва меблів.

Ми попросили регіонального менеджера компанії Олексія Ваца більш докладно ознайомити з продуктами компанії, передусім із ринковими новинками.

Якщо так, то почнемо із система навісних дверей Up Line. Якщо мова про навісну систему, то зрозуміло, що весь вміст шафи-купе повністю закритий фасадом. Верхня напрямна рейка розміщена на шафі, а нижня – під. Тобто верх і дно в таких шафах-купе розміщені так, щоб напрямні були нижче верхнього і вище нижнього країв дверного полотна, отже завдяки цьому напрямні, ролики, верх, низ та боковини шафи повністю приховані. Ясна річ, система навісних дверей Up Line може використовуватися тільки в конструкції корпусних шаф. Роликові механізми у цій системі укомплектовані дотягувачами, що забезпечують легкість і плавність ходу дверей. Наявність горизонтального з’єднювального профілю дає можливість комбінувати декори. Максимальне навантаження на систему – 80 кілограмів.

Зручність її і в тому, що товщина фасадного наповнення регульована. В інших виробників, навіть дуже іменитих, товщина наповнення фасадів теж регульована, але покроково, з певною градацією товщин. У нашій же новинці можна виставити будь-яку товщину в межах допустимої. Завдяки цьому зазор між дверима можна довести до мінімуму.

Система Up Line «приймає» як будь-які столярні двері (із масиву чи плитних матеріалів), так і скляні. З цією метою ми підібрали у наших зарубіжних постачальників спеціальний профіль, який відмінний від тих, що використовуються у звичайних розсувних системах. Його фішка – він досить металоємний. Для того, аби двері не гнуло, адже під своєю вагою будь-які навісні фасади, особливо із плитним наповненням, прогинаються. Аби уникати цієї прикрості, використовують спеціальний випрямовувач, що кріпиться на тильній стороні фасаду. Але коли наповнення скляне, то такий прийом не годиться. Отож металоємний профіль, про який казав, якраз і убезпечує фасадне полотно від прогинання.

Інша його особливість: він зібраний на сігмостяжках. Якщо в звичайній підвісній розсувній системі при монтажі треба робити отвори для пригвинчування вертикальної ручки, то тут позаду сігмостяжка, яка, стягуючись, утримує вертикальну ручку. Тобто нема необхідності дірявити профіль.

Що треба обов’язково враховувати при використанні системи Up Line, то це те, що не обійтися без цоколя, і верх шафи має бути дещо приспущений, щоби можна було систему навішати.

Інша новинка – наша абсолютно унікальна система PLANO. Використовується тільки під SLIM, тобто під профіль, наповнення в якому приклеюються. В ній стандартна нижня рейка і прихована верхня. Хоча це ніби й стандартна нижньоопорна система, але, коли шафа зачинена, з фронтального боку рейки не видно.

Варто сказати про герметик Soudal Fix All, який ми використовуємо при кріпленні фасадних дверних наповнень. Його переваги в нейтральності – він без кольору й запаху, не вступає в реакцію з матеріалами, які приклеює: не роз’їдає фарбу, амальгаму дзеркал, фотодрук тощо. Сильний своє адгезією (15 кг/кв. см), універсальний – для всіх матеріалів.
Якщо скляне наповнення дверного фасаду, то скло має бути чотирьохміліметровим. Якщо, приміром, ДСП, то по периметру вифрезеровується чотирьохміліметровий край. Плитний виступ з тильної сторони.

* * *

Ми попросили розповісти, які ще цікаві (насамперед своєю зручністю) сучасні розсувні системи можна придбати на українському ринку.

MITO

Добре відомий нашим постійним читачам польський виробник меблевої фурнітури – компанія «GTV» випускає високоякісні розсувні системи, популярна лінійка яких має назву MITO. Ці системи мають ряд переваг і належать до ряду високоякісних елементів у середній ціновій категорії.

У чому ж перевага безрамних розсувних систем?

На зміну громіздким і не функціональним шафам прийшли більш зручні в експлуатації та прості в плані збирання безкаркасні розсувні системи. Універсальність їх полягає в тому, що встановлення дверей потребує менше часу, а стулки розкриваються на ширину полотна. Використання верхніх і нижніх роликів для конструювання розсувних систем помітно полегшує всю конструкцію й робить більш швидким відчинення й зачинення стулок.

Безрамні розсувні системи даної лінійки зручні й вигідні для конструювання бюджетних варіантів меблів.
Економічним і ергономічним рішенням для безкаркасних розсувних систем є використання верхніх роликів MITO. Ідея таких систем полягає у використанні верхніх і нижніх роликів для пересування дверних стулок по осі. В такому випадку виходить єдина конструкція з напрямним профілем. Конструкція ролика має дві частини, одна з яких кріпиться шурупами до полотна дверей, а друга – фіксується на профілі. Виріб виконаний з міцного металу, здатного витримати навантаження до 60 кг.

DIVA AIR

Таку назву має популярна на ринку розсувна система італійського виробництва – бренд «TERNO».

У напрямної рейки відсутня декоративна кришка, завдяки чому в приміщенні вона стає частиною декору інтер’єру. Дуже елегантний зовнішній вигляд і ненав’язливий дизайн дозволяють використовувати її практично в будь-якому дизайнерському рішенні.
Універсальний механізм придатний як для лівого, так і правого відчинення. Рейка кріпиться на стіну, а в полотно врізаються ролики з двох сторін. Нижня напрямна відсутня. Як і в багатьох розсувних конструкцій типу «купе» внизу полотна встановлюється невидимий прапорець.
Інноваційна система роликів дозволяє дверям рухатися м’яко й безшумно. М’якість ковзання забезпечують високотехнологічні повітряні демпфери, які так само захистять пальці від можливих ударів або защемлень. Зупинка поступова за рахунок унікального механізму роликів.

ТopLine XL

Ця система преміум-класу для розсувних дверей від «Hettіch» із неперевершеною якістю ходу та універсальним дизайном. Має найкращі показники руху в своєму класі.

Ідеальне демпфірування. Навісні двері можуть бути будь-якого розміру й безшумно ковзатимуть на верхньому ходовому профілю. А повністю прихована система демпфірування Silent System створює додатковий рівень комфорту. Нове покоління демпферів гарантує неймовірно точне й плавне зачинення та відчинення дверей – як у дводверній, так і в тридверній шафі, а також демпфірування стулок при їхньому зіткненні.

Система дає змогу легко створювати масивні шафи від підлоги до стелі та вбудовані шафи. Вбудований механізм регулювання висоти доступний навіть при зачинених дверях. Таким чином, двері можна з легкістю відрегулювати до ідеального стану. Результат – чудовий вигляд ідеально рівного фасаду шафи.

FLUA

Компанія «Raumplus» спільно з італійською компанією «Cinetto» розробили й вивели на ринок нові розсувні двері FLUA. У цих дверях поєднані італійський дизайн і німецька якість.

Система дверей FLUA може бути встановлена ​​тільки в окремо функціонуючій шафі-купе. У зачиненому стані розсувні двері перебувають в одній площині й повністю перекривають корпус шафи. Фурнітура та напрямні візуально приховані. Також до переваг системи можна зарахувати можливість виготовлення воістину широких фасадів.

З огляду на тенденції мінімалізму, обрамлення дверей має досить лаконічний вигляд, візуальний акцент робиться на дверному полотні. Плавний і безшумний хід дверей забезпечується доводчиками.
Система навісних дверей FLUA від «Raumplus» має кілька різновидів.

FLUA А. Наповненням дверей можуть бути не тільки ДСП або МДФ, а й будь-які інші матеріали товщиною від 4 до 10 мм. Наявність рамки дозволяє використовувати алюмінієві роздільники для комбінування різних матеріалів і кольорових гам в одній дверної конструкції.

FLUA В. Основні відмінності цієї системи від FLUA A такі: відсутність верхнього й нижнього профілів, заповнення – ДСП 18 мм, тонкий вертикальний профіль. Для надання жорсткості дверному полотну використовується стяжка із ДСП.

FLUA Coplanar – одна з новітніх розробок «Raumplus». Двері не мають алюмінієвих профілів. В якості дверного заповнення використовується плита (ДСП, МДФ) товщиною від 16 до 55 мм. Ширина одних дверей може досягати 1800 мм.

Будемо вдячні, якщо оцінюватимете наші публікації

[Голосів: 0 Оцінка: 0]

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я