Щоб створити затишок та атмосферу в сучасній квартирі або будинку, сьогодні є все – нестримна фантазія архітекторів, дизайнерів і конструкторів, нові матеріали і передові технології, що дозволяють виробляти зі звичних матеріалів неймовірні речі.

Загальною тенденцією для меблювання останніх років можна вважати прагнення до максимальної функціональності. Звичайно, в салонах можна придбати традиційні дерев’яні меблі, які габаритні та вимагають простору, виконані в найрізноманітніших стилях. Традиція завжди має місце, хтось всеодно захоче жити «трохи в минулому». У цьому є певний шарм. Але думка і технології роблять свою справу, і, в результаті, ми отримуємо незвичайні меблеві рішення.

За часів генної інженерії, коли для людини немає складності у тому, аби впровадити в рослину гени комахи, то чого вартує поєднати, скажімо, туалетний столик і холодильник. Такі моделі вже існують. Невелика холодильна камера, вбудована в столик, служить для охолодження масок для обличчя, зберігання косметичних засобів.

Своєрідні симбіози в меблях новина майже вікової давнини. Згадаймо, наприклад, горезвісні радянські ліжка-дивани. Але сучасні меблі, звичайно ж, втікли незрівнянно далеко від цих перших рішень.

Нинішні м’які меблі можна назвати, перефразовуючи, не інакше як «диван-все». Деякі моделі поєднують в собі елементи і функції дивана, комода, полиць, журнального столика і можуть трансформуватися в двоспальне ліжко, крісло або кілька зручних для сидіння пуфів.

Диван-трансформер

Розділивши елементи дивана на окремі секції, можна використовувати різні комбінації, змінюючи його зовнішній вигляд. Рухливі складові дивана легко трансформуються. Кожна нова збірка даної конструкції передбачає комбінування підлокітників, спинок та інших допоміжних елементів для сну і сидіння, які можуть повертатися і крутитися під різними кутами. Так, наприклад, розкладна спинка деяких моделей-трансформерів служить ще й додатковим спальним місцем, а підлокітник легко перетворюється в комфортне сидіння й стіл.

Інноваційні технології у виробництві кухонних меблів

Сучасна кухня оснащується безліччю нових пристосувань, починаючи кухонними шафками, які відкриваються натисканням кнопки, закінчуючи столами-трансформерами, які обладнані електричним приводом і змінюють розмір за бажанням господаря. Причому, більшість з них виробляють по вимірах житлового простору замовника, підбираючи найбільш зручні варіанти. Спеціальні механізми служать для втягування дверцят, що сприяє безшумному і швидкому закриттю. Не меншою практичністю і функціональністю порадують покупців інноваційні тандембокси замість класичних полиць, дозволяючи розміщувати на них близько 50 кг різного начиння. Деякі види кухонних меблів мають вбудовані лотки для столових приладів, зручні лінійні розмежувачі, вертикальні функціональні подільники, а також викатні ящички з подвійним дном.

Радіусні шафи

Останнім часом актуальні радіусні шафи. Вони можуть бути різної форми – радіальні і напівкруглі, вигнуті. Такі меблі виготовляються під замовлення та ідеально вписуютья в конкретне приміщення. Вони дозволяють максимально ефективно та компактно розміщувати досить велику кількість речей.

Кутова радіусна шафа-купе

У подібних шаф відсутні будь-які обмеження за формою. Вони можуть повторювати вигини на підлозі і на стелі, а також вдало закривати непотрібні кути. Ці конструкції багатофункціональні. Тут можна спорудити велику кількість різних поличок і шухлядок, а на стійці з безліччю вішалок компактно розміщувати як верхній, так і повсякденний одяг. Більше того, в кутових радіусних шафах знайдеться місце для взуття, книг, побутової техніки та інших речей.

У той же час, є течія в меблевій моді, якій далека будь-яка раціональність. Дизайнери, що розробляють так звані безформні меблі та химерні складні моделі, прагнуть, з одного боку, до комфорту для людини, а з іншого – до затвердження і верховенства естетики в інтер’єрі. Головне, щоб було красиво і незвично. А те, наскільки зручно сидіти на кріслі-килимі або зберігати речі в прозорому комоді – питання другорядні.

Будемо вдячні, якщо оцінюватимете наші публікації

[Голосів: 0 Оцінка: 0]

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я