Cучасні висувні системи – нині не просто шухляди, а доволі складні механізми. Всі великі виробники меблевої фурнітури й комплектуючих мають в асортименті такі системи інноваційних моделей. Ця стаття про систему шухляд FlatBox – продукт ТМ Giff від компанії «KRONAS», добре знаної на українському ринку фурнітури та комплектуючих для меблевиробництва. Категорійний менеджер напрямку «Меблева фурнітура» Дмитро Біндас докладно розповів про конструкційні особливості шухляд FlatBox і порядок їхнього монтажу.

Привабливий дизайн, комфорт в експлуатації, ергономічність і якість матеріалів виготовлення – це лише мінімальний перелік вимог, які висувають сучасним системам організації простору. GIFF, власна торгова марка «KRONAS», готова запропонувати навіть більше – шухляди FlatBox із низкою вагомих переваг.

Економія простору. Боковини FlatBox вирізняються зручною П-подібною формою та ультратонким дизайном – 12,6 мм. Зазор між шухлядою та внутрішньою частиною корпусу – всього 9,5 мм, при цьому деталі напрямних приховані. Завдяки цим особливостям із FlatBox легко можна створювати ергономічні меблі з привабливим зовнішнім виглядом. У такій шухляді більше місця для речей, а не для перегородок і стінок.

Універсальність застосування. Презентований продукт для функціональних кухонь, меблів для просторих віталень і спалень. І в офісі краще впорядкувати простір з FlatBox. Шухляди представлені в трьох варіантах висоти, чотирьох – довжини та двох кольорах – лаконічному білому та стильному графіті. Вони прекрасно виглядатимуть у парі навіть із максимально широкими фасадами – розміром 1200 мм, які використовують у сучасних інтер’єрах, створених в дусі модних тенденцій. Незалежно від заданих параметрів інтер’єру без проблем можна створити зручну систему зберігання.

Довговічність. Механізм напрямних розрахований на 40 000 циклів висувань. Це – майже 10 років комфорту, зручності та естетичного задоволення.

Комфорт у використанні. Шухляду FlatBox легко висунути й м’яко засунути навіть при навантаженні 40 кг й ширині фасаду до 1200 мм. Тихе й м’яке ковзання досягнути завдяки наявності в конструкції напрямних удосконаленого дотягувача. Рух шухляди рівномірний і плавний завдяки вбудованому механізму синхронізації напрямних.

Простий монтаж. FlatBox кріплять у меблях одним кліком за лічені секунди й надійно фіксують за допомогою металевого елемента всередині шухлядної боковини. Процедура встановлення не потребує зайвих зусиль завдяки широкому діапазону регулювань фасадів: по висоті «вгору-донизу» ±2 мм, по горизонталі «праворуч-ліворуч» ±1,5 мм. А щоб зняти шухляду з напрямних, достатньо просто натиснути на фіксувальні елементи – і готово.

Європейська якість. Матеріали й технології виготовлення висувної системи FlatBox відповідають міжнародним вимогам щодо якості продукції. Боковини опоряджені порошковою фарбою на автоматичних лініях і надійно з’єднані із задньою стінкою шухляди за допомогою спеціального конектора. Також для кожного варіанта висоти боковин розроблено кріплення, яке забезпечує ідеальне прилягання й надійну фіксацію фасаду.

А тепер монтаж.

До днища з ДСП шурупами кріплять металеві боковини. Опісля на боковини накладають два фіксатори задньої стінки. Далі – робота з плитним фасадним елементом. За допомогою шаблона на тильному боці накладного фронту треба зробити позначки для точного зашурупнення на ньому металевих кріплень, які вводять у передні зрізи боковин і там замикають для надійного утримування фасаду. Для цих кріплень слід використовувати 20-і шурупи, 16-і закороткі. Принагідно зауважимо, що попередньо туди ж, у боковини, для здійснення шаблонної розмітки вставляють шаблони. Так само замикають там і закріплюють й так само, повертаючи викруткою ексцентрик, вивільняють й виймають, як і в подальшому фасад.

Що ж до передбачених у конструкції FlatBox регулювань, то вони можливі в двох площинах. Щодо фасаду – праворуч/ліворуч, вгору/донизу. Якщо брати до уваги регулювання по висоті шухляди, то для цього передбачені два гвинти, – як і всі інші механізми, вони всередині боковин і доступ до них зсередини шухляди. Один гвинт регулювальний, другий – гвинт ексцентрика, який, власне, й підіймає фасад. Спочатку послаблюють регулювальний, підкручують ексцентрик і знову затягують регулювальний. Регулювання праворуч/ліворуч здійснюють пластиковими гвинтами. Наскільки прокручується гвинт з одного боку, настільки бажано прокрутити й той, що з іншого боку. Параметри регулювання: по вертикалі ±2 мм, по горизонталі ±1,5 мм.

Підготовка внутрішнього фасаду відрізняється від накладного, як і матеріал його виготовлення. Його на потрібну ширину вирізають із 1,2-метрового профіля, що постачається як окремий артикул. Із тильного боку на ньому зашуруплюють такі самі металеві кріплення, які також у комплекті. Але вже коротесенькими шурупами, оскільки профіль значно тонший від 16-міліметрової ДСП накладного фасаду. З огляду на це не можна користуватися шуруповертом – тільки акуратно викруткою.

Змонтовану шухляду закріплюють на напрямних теж дуже просто – знову ж таки за допомогою свого механізму замикання. Так само легко й просто її знімають. Невеличким пластиковим «прапорцем», що, звісно ж, теж у боковині, механізм розмикається – і шухляда у вас у руках.

Отже, ще раз про зручності шухляд FlatBox. Для кінцевих користувачів вони полягають у тому, що завдяки тонким боковинам можна максимально використовувати внутрішній об’єм шухляди з комфортним функціоналом. Монтажникам зручно, легко й просто здійснювати всі потрібні регулювання, а меблярам швидко й зручно їх монтувати.. Вигода – у прийнятній ціні за конструкцію й дизайн цієї моделі.

Будемо вдячні, якщо оцінюватимете наші публікації

[Голосів: 0 Оцінка: 0]

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я