Скручувати меблі можна по-іншому

0
1

Альтернатива звичному свердлінню та скручуванню меблів за допомогою шурупів чи конфірматів – кріплення для меблів PLY90, запатентоване американською компанією PLY Products.

Основною перевагою PLY90 є те, що для того, щоб зібрати стіл, поличку чи стілець, не потрібно вивіряти кожну деталь, точно свердлити отвори (і взагалі свердлити), а згодом скручувати всі частини меблів разом за допомогою всім знайомих шурупів чи конфірматів. Для з’єднування деталей меблів за допомогою PLY90 достатньо однієї викрутки. Це значно економить час та енергію. Окрім цього, застосування цього виду кріплення дає змогу збирати меблі практично будь-якої конфігурації. За словами розробників, дизайн меблів обмежується тільки фантазією. Більше того, збирати і розбирати меблі можна стільки разів, скільки потрібно і це легко робити. Це особливо зручно, коли виникає потреба розібрати виріб для зберігання, чи переміщення. Також завдяки тому, що з’єднування деталей меблів за допомогою PLY90 не пошкоджує їх та не вимагає свердління, старі меблі можна легко переробляти на нові.

Використовуючи кріплення PLY90, можна виготовляти широкий перелік виробів: столи, стільці, полиці, стійки, підставки для моніторів, журнальні столики, лавки, ящики для висаджування рослин, художні інсталяції та прототипи нових меблів. І це ще далеко не повний перелік.

PLY90 – це по суті кронштейн  із двома шурупами, які дають змогу поєднувати  усі типи плитних матеріалів та фанеру товщиною від 11,43 до 19,17 мм. Короткий шуруп розміром 3/4″ (19 мм) призначений для 1/2″ (12,7 мм) матеріалів, довший шуруп розміром 1″ (25,4 мм) підійде для матеріалів розміром 3/4″ (19 мм). Деякі плити мають більшу товщину, ніж 19 мм. Для їх з’єднання передбачено окремий шуруп, який підходить для матеріалів завтовшки 19,17-19,81 мм.

Оскільки дві деталі меблів можна поєднати за допомогою однієї лише викрутки, PLY90 не потребує їх точного вимірювання і засвердлювання. Але все-таки кріплення найкраще працює, коли матеріали є однакової товщини і розміщені по обох боках PLY90.

Для того, щоб на стіні можна було закріпити полиці чи інші вироби, у PLY90 передбачено два отвори. Для кріплення меблів на стіні виробник рекомендує використовувати шурупи №8 або №10 завдовжки 2″ (50,8 мм). За необхідності можна скористатися анкерами.

Кріплення PLY90 виготовляють із міцного алюмінієвого сплаву. У комплект входить також фурнітура із легованої сталі преміум-класу.

За матеріалами PLY Products

Фото: PLY Products

Будемо вдячні, якщо оцінюватимете наші публікації

[Голосів: 0 Оцінка: 0]