Столи з підіймальним механізмом від українського виробника

0
2024

Столи з регулюванням висоти для роботи сидячи і стоячи стали дуже популярними ще декілька років тому, особливо серед людей, які змушені багато часу через свою професійну діяльність проводити за монітором комп’ютера.

Здавалося б, а чим погані звичайні робочі столи? Виявляється, незалежно від того, наскільки зручним є робоче місце, тривале перебування в нерухомому стані чи робота в одному і тому ж положенні є шкідливими для здоров’я. Окрім того, при роботі стоячи навантаження на хребет нижче на 40%, ніж при роботі сидячи. Тому рекомендується частіше змінювати робочу позу. Ідеально, якщо 70% часу працівник працюватиме сидячи, а 30% – стоячи. На думку лікарів, так можна знизити ризики розвитку остеохондрозу, гриж хребта, болів в спині, захворювань очей, цукрового діабету, захворювань серцево-судинної системи, нирок. І головне, при чергуванні робочого положення  продуктивність зростає в середньому на 30%.

Стіл з підіймальним механізмом – це по суті вдосконалений комп’ютерний стіл, обладнаний механізмом для підіймання стільниці, тому за ним зручно працювати як сидячи, так і стоячи.

 Хоча розрізняють механічні, пневматичні та електричні механізми підйому столів, проте найзручнішим визнаний стіл, оснащений електроприводом.

В Україні виготовленням таких столів із регулюванням висоти з 2017 року займається  українська компанія  TehnoTable. З того часу у компанії багато експериментували з дизайном, механізмом підіймання і функціональним наповненням і знайшли оптимальні варіанти, які втілюють в життя.

TehnoTable виробляє столи з електронним механізмом підіймання, починаючи від детальної розробки конструкції і закінчуючи її складанням. Для того, щоб  розробити оптимальні параметри конструкції столів, у компанії консультувалися із ортопедом, нейрохірургом, флебологом та спортивним травматологом.

Столи з регулюванням висоти TehnoTable мають міцний та стійкий каркас, ергономічну стільницю, укомплектовані заглушками під дроти, електричним подовжувачем, електронним механізмом підіймання з пультом керування і пам’яттю на 4 позиції. Додатково стіл можна укомплектувати підігрівачем напоїв, мережевим фільтром, вбудованим розетковим блоком, безпровідною зарядкою, регульованою стійкою під один або два монітори, ергономічними підставками та ще багатьма іншими додатковими опціями.

Конструкція столу TehnoTable спроектована таким чином, щоб на його трансформацію не витрачати ані часу, ані зусиль. Користувач може легко регулювати висоту столу TehnoTable під свій зріст. Для цього не потрібно вставати, нахилятись і шукати важіль, як, наприклад, у столів оснащених газліфтом, або крутити ручку, щоб підняти стільницю. Для того, щоб стіл TehnoTable плавно і швидко трансформувався для роботи у положенні стоячи,  достатньо один раз натиснути на кнопку і стільниця разом з усім необхідним для роботи підніметься вгору зі швидкістю 45 см за 20 с. При цьому монітор, клавіатура і мишка будуть зручно і правильно розташовані для роботи в новому положенні: монітор – на рівні очей, клавіатура – на рівні ліктів, а лікті будуть лежати на стільниці із ергономічним вирізом, який допомагає правильно розташувати на стільниці ліктьовий суглоб під кутом 90, адже лікті не мають звисати зі столу або бути витягнутими уперед. Сама стільниця –широка, і під час роботи стоячи на край стола можна вільно спиратися, адже стіл є стійким та надійним. 35-кілограмовий каркас і регульовані ніжки дають змогу встановити його в у стійкому положенні навіть на нерівній поверхні.

Спрощує керування столом панель з 4 кнопками. Окрім того, в пам’яті системи керування можна зберегти 4 положення висоти робочої поверхні, на яких конкретній людині буде зручно працювати. А завдяки тому, що мотор і підіймальні механізми працюють тихо (рівень шуму – до 40дБ), зміна положення стола не створюватиме дискомфорту та не заважатиме оточуючим.

У стола TehnoTable є захист від затискання, перегрівання та перенавантаження: датчик реагує на перешкоди, які заважають вертикальному ходу стола, таким чином, він запобігає пошкодженню матеріалу при контакті з твердим об’єктом. Мережевий фільтр, який кріпиться під стільницею, допомагає оптимізувати кабелі підключення необхідних комплектуючих. Також при виготовленні стола у компанії враховують побажання клієнтів щодо дизайну та матеріалів стільниці.

Окрім «дорослого» стола із підіймальним механізмом в асортименті TehnoTable є також дитячий стіл з регулюванням висоти, який подбає про поставу дитини та дає змогу вчитися і творити як стоячи, так і сидячи. Стіл виготовляють  у пастельних кольорах, він має ергономічну стільницю та  зростає разом із дитиною  – висота столу змінюється легким натисканням кнопки, а кут нахилу стільниці можна змінювати.

І ось у 2020 році спільно з українською студією промислового дизайну «Alandesignstudio» компанія «TEHNOTABLE» створила свою першу дизайнерську модель робочої студії WPN, на яку отримала патент в Україні та у світі. Деталтніше тут.

За матеріалами TehnoTable

Фото: TehnoTable

Будемо вдячні, якщо оцінюватимете наші публікації

[Голосів: 0 Оцінка: 0]