Чи знаєте ви у скільки вам обходиться робота з системою відновлення фарби?

 Сьогодні ми поговоримо про системи рекуперації та очистки спрей машин.

Звичайно ми всі розуміємо, що менша кількість розчинника означає менші експлуатаційні витрати, довший час служби вашого обладнання та здоровіше навколишнє середовище.

Робота спрей машин з гумовими транспортерними стрічками, які дозволяють здійснювати рекуперацію ЛФМ, передбачає регулярне очищення стрічки, щоб уникнути забруднення виробів.

Якщо ваша система очищення спрею є стандартною, ви не тільки викинете багато фарби, але і використаєте значну кількість розчинника. Звичайні системи також призводять до швидкого зносу стрічок, через надмірне тертя та агресивні розчинники.

Саме тому компанія Cefla (світовий лідер у виробництві фарбувального обладнання) розробила та запатентувала одне з найкращих на сьогодні рішень для рекуперації та очищення, яке не витрачає ЛФМ даремно, вимагає мінімальну кількість розчинника і, більш того, не вимагає від вас простою виробництва раз на місяць.

Основні переваги цієї системи:

✔збільшення відновлення фарби, оскільки будь-яка надлишкова маса на стрічці може бути відновлена ​​та повторно використана

✔Зменшення витрати розчинників: до 50 л на зміну (тоді як у звичайних системах це близько 100 л)

✔менші зупинки виробництва для заміни стрічок

✔ мінімальний час очищення машини в кінці зміни

✔Підвищення ефективності виробництва

Будемо вдячні, якщо оцінюватимете наші публікації

[Голосів: 0 Оцінка: 0]

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я