Буковинська “Ламель” – виробник гнутоклеєних деталей, які широко застосовуються у виробництві меблів і не лише.

Підприємство використовує  шпон власного виробництва з вітчизняної  екологічно чистої сировини, відтак вироби  відповідають міжнародним екологічним стандартам.

Дізнатися більше про українського виробника мали можливість  учасники та відвідувачі виставки ZOW2020.

Свою продукцію на міжнародній профільній виставці з виробництва меблів та дизайну інтер’єрів ZOW2020 (Бад-Зельцуфлен, Німеччина) компанія “Буковинська “Ламель”  представила за  підтримки  Німецького Центру сприяння імпорту (IPD) та Офісу з просування експорту.

В інтерв’ю для нашого сайту  meblewiki  менеджер з експорту Богдан Дегтяр розповів: «Головна мета участі у виставці – показати своє підприємство. Щоб нас впізнавали. Якщо тебе ніхто не знає – з тобою неохоче працюють.  Ми не очікували одразу великих контрактів, спочатку потрібно  щоб  дізналися про нашу продукцію та  можливості, а  далі можна говорити і про перспективи. Нас цікавлять нові ринки, під час виставки  було багато перемовин,  які можуть перерости у співробітництво.

Цього року також брали  участь у міжнародній виставці меблів і предметів інтер’єру КІFF (Київ). Плануємо  бути активними і наступного року, зокрема візьмемо участь у міжнародній меблевій виставці у Кельні (Німеччина)»

 

Вінтажні меблі під час виставки в Німеччині представила українська компанія Solovero.

«Звісно беремо участь  у міжнародних виставках і  маємо підтримку партнерів. Цього разу  нам допомогла IPD.

Ми  створюємо вантажні меблі використовуючи вторинну сировину. Компанія Solovero створює дизайнерські вироби з вінтажного дерева: меблі, освітлювальні прилади, предмети декору та оздоблення приміщень. Під час виставки ZOW2020 було представлено 3 стільниці, відгуки позитивні але контрактів  ще не підписали, наразі триває етап перемовин.

Вже маємо співпрацю з країнами  Європи, наші клієнти в Австрії та  Естонії, а зараз намагаємося навести  контакт з Німеччиною. В Україні нами також цікавляться але хотілося б більше. Вінтажні меблі – не дуже зрозумілий продукт для України.

Я задоволений виставкою,  зустрілися зі своїми партнерами, обговорили різні питання. Участь у виставці – гарний досвід, який  дав розуміння особливостей німецького  ринку»,- розповів директор компанії Solovero Олексій Созінов.

Керівництво  програми IPD  подякувало  українським компаніям за гідне представлення продукції, та заохотило  українських виробників меблів та обробки деревини взяти участь у міжнародній виставці “Carrefour du Bois”.

Довідково:

IPD – інституція, створена й фінансована Федеральним міністерством економічного співробітництва та розвитку ФРН з метою сприяння встановленню довгострокових торговельних відносин між компаніями з цільових країн та німецькими й іншими європейськими покупцями. З 2018 року IPD є партнером EPO.

Підготувала Таміла Гончаренко

Будемо вдячні, якщо оцінюватимете наші публікації

[Голосів: 0 Оцінка: 0]

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я