Вбудовані розетки для меблів давно не дивина. Найчастіше електрифікації піддаються офісні меблі (робочі столи), комп’ютерні столи, кухонні меблі, шафи-купе й міжкімнатні двері, оснащені розсувними системами з електроприводом, меблі, оснащені механізмами трансформації з електроприводами, практично всі меблі із вбудованою технікою різного призначення, так звані «розумні» меблі, в яких певні функціональні речі, з’являються, коли в них виникає потреба, й ховаються, коли свою справу зробили.

В меблевій електроарматурі чи не найбільш використовувані розетки та інші розеткові пристрої – роз’єми, порти тощо. Конструктори й дизайнери електрифікованих меблів розуміють потребу в них, але намагаються їх всіляко приховувати, як речі, які не прикрашають меблеві предмети, бо є ніби як чужими для них. Розміщують їх або з тильної, або з бокової сторони, а якщо без них не обійтися на робочому столі, то використовують висувно-засувні конструкції розеток.

Відомий французький виробник електротехнічної продукції – компанія «Schneider  Electric» запропонувала дизайнерам кращий варіант: розетки, які не треба приховувати, бо вони прикрасять  – як елемент декору – будь-яку меблеву конструкцію.

Розетки й вимикачі Odace справді дозволяють не тільки оптимально вирішити питання електрокомунікації, а й внести яскравість і свіжість в меблеві вироби. Унікальний дизайн «коло в квадраті» серії Odace йде в ногу з часом, а широкий діапазон декоративних матеріалів акцентує увагу на інтер’єрих нюансах помешкання. Серія пропонує два кольори механізмів (білий і алюміній) і 13 кольорів рамок. Незвичайний дизайн виробів – круглі функції й квадратні рамки, – а також широкий вибір розеткового опорядження дозволять дизайнерам кращим чином вирішувати потреби меблевого декорування. Всі вироби з цієї серії, як і моделі з інших лінійок бренду, відрізняються вивіреними пропорціями й ергономічністю, ну а головним козирем рамок Odace є їхнє благородне походження.

Колекція від «Schneider Electric» приваблива не тільки з естетичної, але і з функціональної точки зору: в лінійці крім стандартних вимикачів і розеток представлено цілий ряд механізмів, які зроблять побут більш комфортним. В асортименті серії, крім розеток і вимикачів/перемикачів, представлені механізми керування комфортом: датчик присутності, світлорегулятор, перемикач з таймером, термостат (механічний, електронний і з сенсорним дисплеєм). Доступний широкий вибір мультимедійних з’єднувачів та USB-розетки. Вбудовані розетки для меблів і вимикач із ступенем захисту IP44 забезпечать безпеку у ванній кімнаті або на кухні.

У серії Odace представлені декоративні рамки з натуральних матеріалів: дерева і металу. Odace Touch – це елегантний зовнішній вигляд і приємні тактильні відчуття. Тісне сусідство різних оздоблювальних поверхонь і матеріалів створює свіже враження й породжує бажання доторкнутися до предмета.  Для практичних і сучасних людей в асортименті серії Odace є спеціальні рамки з тримачем для смартфона і гачком для ключів. Універсальні рамки до чотирьох постів можна встановити як горизонтально, так і вертикально. Для заміни рамок не потрібний демонтаж механізму (рамки кріпляться на засувках), тому можна легко змінювати інтер’єрні нюанси.

Декоративні рамки Odace прикрашені шпоном із натурального дерева, каменем і металом – при цьому особлива обробка дозволяє бренду випускати їх з різною текстурою. У брутальних інтер’єрах у стилі «лофт» будуть органічними рамки з текстурою морського каменю, сланцю або чорного фосфору (втім, ці ж рамки підійдуть і дляінтер’єрів, оформлених в естетиці «м’якого» мінімалізму). Якщо ваші меблі близькі до футуристичного хай-тека, то вам підійдуть не тільки пластикові моделі, але й рамки Odace в обробці під полірований або гофрований алюміній.

Любителям скандинавського стилю, звісно ж, будуть до душі рамки Odace з натурального дерева – вони можуть бути виконані в обробці під світлий бук або під більш темну вільху (виробництво цих рамок засноване на принципах усвідомленого споживання, тому для їх виготовлення використовується деревина, яку добувають в поновлюваних лісах). Ну а якщо ви хочете, щоб рамки не виділялися на тлі світлих меблевих поверхонь, зупиніть свій вибір на моделях в білому кольорі – такі в новій колекції «Schneider Electric» теж є.

Якщо інтер’єр вашого клієнта буде оформленим у дусі нео-ар-деко або, наприклад, в строгому, але елегантному неокласичному стилі, придивіться до рамки в обробці під поліровану бронзу.

Приховане (втоплене) встановлення розеток дозволяє встановлювати їх, як в стіну, та і в отвір у корпусі чи стільниці меблевого виробу.

Придбати розетки нової серії від «Schneider Electric» легко. Вони є в  кожного українського постачальника продукції цього виробника, а їх в Україні багато.

*  * *

Принагідно порадимо звернути увагу й на меблеві розетки іншого виробника. Стильна серія BACHMANN PIX від однойменної компанії-виробника є лінійкою круглих силових і інформаційних розеток, а так само додаткових пристроїв, які можуть встановлюватися не тільки на кухні, але і в офісі, ванній кімнаті, вітальні. Вбудовані/висувні розетки для меблів серії BACHMANN PIX можуть встановлюватися як самостійно так і з декоративними кільцями різних кольорів. В якості опції доступна оригінальна поворотна кришка, яка забезпечує захист від пилу й бруду. Компактні розміри (50х68 мм) й невелика глибина монтажу (45 мм) дають можливість встановлювати ці розетки не тільки на горизонтальних поверхнях, але і на меблевих фасадах. Зручні ці розетки тим, що передбачена взаємозамінність декоративних кілець різних кольорів, можливість комбінації розеток різного призначення, опційно пропонується варіант із кришкою на шарнірі.

Будемо вдячні, якщо оцінюватимете наші публікації

[Голосів: 0 Оцінка: 0]

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я