Керівники меблевих компаній із різних країн світу вважають, що курс на автоматизацію й віддалений режим роботи офісних працівників, спровокований пандемією, матиме довгостроковий характер.

Респонденти вважають трендовим не тільки прискорення автоматизації виробництв (76%), але й перехід на віддалений режим роботи (78%) та зниження чисельності співробітників в офісах (61%). У всьому світі підприємці мають чітке усвідомлення того, що в більшості випадків зовсім не обовʼязково аби частина співробітників щодня приїжджали на роботу в офіс, бо часто фізичної присутності для успішної роботи не потрібно.

Значна частина опитаних у майбутньому бачить свою бізнес-модель більш цифровою, а для 41% керівників цифровізація бізнесу стане головним пріоритетом в довгостроковій перспективі. Одним з пріоритетних завдань для 58% керівників залишиться стабільність ланцюжка поставок. Для цього необхідні нові технології (отже, і інвестиції), що забезпечують безперебійність комунікацій і дозволяють відстежувати продукцію від виробництва до поставки. Кризова ситуація з поставками під час пандемії змінила погляди меблевого бізнесу на глобалізацію: 39% керівників вважають, що в майбутньому відбудеться довготривале зміщення пріоритетів у бік ведення діяльності всередині країн з «опорою на власні сили».

Занепокоєння викликає й стан світової економіки: 65% опитаних прогнозують зниження темпів світового економічного зростання. В цілому, керівники меблевих компаній обережні в прогнозах щодо перспектив зростання своїх доходів у 2021-му році (45% «не цілком впевнені», 15% «абсолютно впевнені»).

Вам також буде цікаво:

Будемо вдячні, якщо оцінюватимете наші публікації

[Голосів: 0 Оцінка: 0]

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я