Приводом до того, аби зацікавитися продукцією інструментальної компанії «ITA TOOLS» з Хмельниччини, є інформація про те, що вона вивела на ринок інструмент для багатопильних верстатів, якого раніше не мала. Ми скористалися участю компанії у цьогорічній виставці «Лісдеревмаш», аби отримати більш докладну інформацію про цю та інші інструментальні новинки. І у цьому нам допомогли менеджери «ITA TOOLS».

– У планах компанії – поступово розширювати лінійку таких пилок, зокрема і цінової категорії, аби, врешті, максимально забезпечити потребу вітчизняного ринку в такому інструменті, – розповідає менеджер компанії Денис Сікора. Це відповідь «ITA TOOLS» на постійно зростаючий ринковий попит, прагнення компанії за допомогою регулярного розширення асортименту допомагати клієнтам оптимізувати процеси виробництва і завдяки використанню високотехнологічного інструментарію знижувати собівартість їхньої продукції.

Що стосується інструменту для багатопильних верстатів, то нині в Україні можна придбати або дорогі закордонні, скажімо, італійські, або вітчизняні сумнівної якості. Ні перші, ні другі зазвичай не влаштовують українських деревообробників. От і вирішили в «ITA TOOLS» запропонувати українському ринку пилки хорошої якості і за помірну ціну. Пропоновані пилки, до речі, також італійського виробництва, але ціну на них встановити, так би мовити, українську заплановано завдяки значним обсягам продажу. Із метою адаптації нашої пропозиції до потреб клієнтів компанія розпочала власне виробництво пилок під брендом «ITA TOOLS».

А загалом компанія «ITA TOOLS» може запропонувати широкий вибір інструментів різного призначення та різного цінового діапазону, адже вона є дистриб’ютором десятка авторитетних європейських виробників інструменту та пристроїв для деревообробного обладнання, а також і самого обладнання (ручного електроінструменту). Товари з її логотипом з точки зору технічних характеристик і якості відносять до найбільш поширених у Європі. Пропонована інструментальна та інша продукція зазвичай характеризується високим рівнем інноваційності з точки зору конструкційних особливостей інструментів та застосованих у їхньому виробництві матеріалів.

Додатковою перевагою фірми «ITA TOOLS» є те, що вона дає можливість клієнтам замовляти інструменти нестандартних розмірів, які максимально відповідають індивідуальній потребі клієнта.

 – Серед інших інструментальних новинок, – розповідає менеджер Максим Зеленко, – кінцева фреза для вибірки (вирівнювання) площини площини 922.034.11 італійської торгової марки «CMT TOOLS». Дуже часто такий інструмент використовують виробники так званих заливних столів. Ним можна якісно обробляти як тверді, так і м’які породи дерева, плитні матеріали, акрилові поверхні. Фреза оснащена шістьма ріжучими гранями із карбіду вольфраму, що дає можливість легко та якісно обробляти заготівки великої площі. Окрім того, для максимально чистого фрезерування ріжучі грані оснащені напайками з фаскою. Довжина фрези 83,5 мм, діаметр циліндричного хвостовика 12 мм, робочий діаметр інструменту 52 мм.

       Хочу звернути увагу й на конфірматне свердло 515.ХТR  того ж італійського виробника, яке не є принципово новим за конструкцією, але значно удосконалене завдяки нанесенню на його ріжучу крайку спеціального покриття Tenifer– діамантового напилення, яке збільшує її твердість, що, своєю чергою, підвищує продуктивність інструменту та подвоює строк його експлуатації. Таке свердло призначене для виконання отворів під конфірмати діаметром 6,4 та 7,0 мм у меблевиробних деталях. Корпус свердла – із високоякісної сталі, лезо – із точним розміщенням у центрі, циліндричний хвостовик, праве обертання.

– Бачу, Ви пропонуєте не тільки окремі інструменти, а й їхні набори…

– Так. Про один із них розповім докладніше. У цьому наборі – три потрібних верстатникам цифрових вимірювальних пристрої, які полегшують налаштування агрегатів, тому застосовуються часто. Так, DAG-001 використовується при виконанні торцювальних операцій. За його допомогою можна точно виставити кут нахилу пилки. Пристрій оснащений спеціальними магнітами, встановленими у корпусі, завдяки якому його зручно кріпити на диску або робочому столі. Окрім того, його система автоматичного відключення має високу точність вимірювання – похибка становить всього 0,1 градуса.

За допомогою іншого пристрою – DHG -001 можна виставити рівень «вильоту» фрези або пилки над робочою поверхнею. Він призначений як для вертикального, так і горизонтального вимірів. Стабільна фіксація дає змогу здійснювати вимірювання безпосередньо на верстаті або заготівці. Пристрій оснащено блокувальним гвинтом шкали, позначеної у міліметрах і дюймах. Магніти, розташовані на ніжках, забезпечують легкість вимірювань.

І третім у наборі – електронний кутомір – DAF-001, багатофункціональний інструмент із безліччю варіантів використання. Він зручний та оснащений контрастним інформативним дисплеєм, бульбашковим рівнем і високоточною вимірювальною лінійкою. При повороті лінійки відносно корпусу відповідний кут буде відображатися на дисплеї. Є можливість закріплення батарейки. Усі три пристрої використовуються при налагодженні верстатів, тому й об’єднали їх в одному наборі DMS-001. Купувати набір інструментів вигідніше і дешевше, ніж кожен інструмент окремо.

– Чи маєте новинки в категорії ручних деревообробних електроінструментів?

– Ми пропонуємо деревообробникам і меблярам ручний електроінструмент іспанської торгової марки «VIRUTEX», у якої – солідний набір інструментів різного призначення: крайколичкувальні, фрезерні, стругальні та шліфувальні машинки, циркулярні пилки, машинки для монтажу та ремонту вікон. А нещодавно іспанський інструментальник доповнив цей перелік і акумуляторним дрилем-шуруповертом Virutex ATB40 , який буде вельми помічним меблярам. Це компактний, зручний і легкий ручний інструмент, оснащений швидкорознімним свердлильним патроном, який дає можливість змінювати інструмент без використання ключів.

Він має регульовану робочу швидкість, два положення для різних потреб та світлодіодне підсвічування для оптимального освітлення робочої зони.

У комплекті поставки – дві оригінальні літій-іонні батареї й пристрій для зарядки, завдяки якому акумулятор заряджається всього за годину.

         Технічні характеристики:

літій-іонний акумулятор ,5 А/год;
напруга акумулятора 12 В;
крутний момент 25/14 Нм;
швидкість холостого ходу 0–400 /0–1400 об./хв;
патрон 0,8–10 мм;
вага 1 кг.

І на завершення розповіді про інструментальні новинки в асортименті «ITA TOOLS» не зайвим буде зазначити, що, як і всі самодостатні інструментальні компанії, вона також має власний сервісний центр, причому один із найбільших в Україні. Завдяки цьому компанія може гарантувати якісне та швидке обслуговування – комплекс послуг із заточування та відновлення інструментів DIA, VHM і HM.

Компанія впровадила сучасну B2B-платформу для бізнес-партнерів, яка дає можливість легко робити замовлення, перевіряти наявність товару на складі та поточні ціни. Платформа B2B водночас є й каталогом усієї продукції з детальним описом, ілюстраціями та характеристиками.

Будемо вдячні, якщо оцінюватимете наші публікації

[Голосів: 0 Оцінка: 0]

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я