У більшості випадків українські творці кухонних меблів послуговуються імпортованими мийками із штучного каменя  (про що свідчать цілий ряд і наших публікацій, зокрема «Мити, промивати, відмивати» від 28 серпня ц.р.). Але пару років тому в Україні зʼявилася компанія, котра сміливо кинула виклик закордонним виробникам цих меблевих комплектуючих та їхнім мийкам, почавши робити свої. Не гірші.

Втім, нас ТВК «Ванкор» привабила не тільки тим, що не спасувала перед авторитетністю відомих брендів, а й що практично одразу почала свою продукцію активно експортувати, поставляючи її нині у шість країн.

Співвідношення продажів кварцових мийок українського виробництва не на користь вітчизняного ринку

Це справді той унікальний випадок, коли в Україні в молодої компанії менше клієнтів, ніж за її межами. 

«Позаторік улітку ми запустили серійне виробництво мийок, – розповідає керівник експортного відділу компанії Павло Хараман, – і першим та єдиним українським їх покупцем була мережа маркетів «Епіцентр». Така обмежена можливість масово збувати продукцію в середині країни й змусила, що називається,«шукати вдачі в чужих світах». Іншими словами, шукати експортні можливості. Шукали практично з нуля, бо навіть сам ринок кухонних мийок був «terra incognita» – незвіданий, незрозумілий. «Навіть не знали, які виставки можуть бути для нас корисними». Почали відвідувати їх наугад. Не обминаючи жодної експозиції тих зарубіжних меблярів, які послуговуються в своєму меблярстві такими ж меблевими комплектуючими, які в короткі терміни навчилася виробляти на високому якісному рівні молода й амбітна українська компанія «Ванкор». Перший зарубіжний клієнт трапився на кельнській виставці, де, як відомо, виробників кухонних меблів дуже багато. Ним виявилася крупна німецька компанія, котра має офіси в кількох країнах. Потім була виставка в Україні, в якій компанія взяла участь, як повноцінний учасник, запросивши на свій стенд потенційних клієнтів із різних країн, які значилися в її клієнтській базі. В результаті збагатилися ще кількома реальними гуртовими покупцями з Бельгії й Болгарії. Нині продукцію компанії купують ще й у Голландії, Туреччині та Франції. Мета – аби співвідношення «експорт – внутрішній ринок» було, так би мовити, класичним –  60 на 40, бо поки що воно не таке – збільшене в бік експорту.

Як над кварцовими мийками не «знущалися» – їм хоч би що!

На одній із бельгійських будівельних виставок на своєму стенді «ванкорівці» дивували відвідувачів тим, що активно «знущалися» над своїми мийками. На їхніх очах всіляко дряпали їх, піддавали дії агресивних речовин, пекли гарячими сковорідками, кидали в них з висоти металеві шари й показували результат: бачте  – їм хоч би що!

Кварцовими мийками українського виробництва зацікавилася крупна британська компанія-ритейлер «Kingfisher». «Спочатку мали намір показати її представникам наші можливості серійного виробництва кварцових мийок, але скоригували такий намір на більш стратегічний: показати іменитим гостям не тільки те, що ми вже робимо, а й те, чого поки не робимо, але на що цілком здатні – наш потенціал. Який у короткий термін розвинемо, якщо отримаємо крупні замовлення від цієї британської мережі магазинів. Власне, вже сам той факт, що нашим товаром зацікавилася «Kingfisher» додає нашій юній компанії авторитетності, а нашим мийкам  – додаткової риси конкурентності. Те, що така авторитетна компанія має намір співробітництва з нашою компанією – для нас уже перемога», – наголошує Павло Хараман.

Поєднання надтвердого кварцу з інноваційною технологією роботи з ним

Про те, який потенціал має компанія «Ванкор», значною мірою засвідчують і її асортиментні новинки, одну  з яких продемонструємо.

Кухонна мийка Norton NMP 03.63 beige – це виріб із високими експлуатаційними якостями, з естетичною витонченістю в дизайні й продуманою практичністю, що стосується функціональної складової цієї моделі. Винятковою особливістю мийки є поєднання найтвердішого матеріалу, який використовують в промисловості – кварцу з інноваційною технологією виробництва, завдяки чому ми створено продукт високої якості. Використання подрібненого кварцового каменю має значну перевагу перед композитними виробами, до складу яких входить граніт або мармур.

Для мийки Norton NMP 03.63 beige характерні:  широкий модельний ряд і сучасні текстури для будь-яких функціональних завдань і будь-якої стилістики кухонних меблів; висока стійкість до подряпин, ударів, відколів і інших фізичних впливів; кварц практично не вбирає воду, що повністю виключає появу різного роду плям і запахів на його поверхні; презентовані мийки стійкі до високих і низьких побутовим температур, а також до їхніх різких перепадів; однорідна непориста структура матеріалу виключає появу бактерій і перешкоджає розвитку мікроорганізмів завдяки застосування технології VANGUARD INSIDE; простота установки і зручність у догляді, чищення звичайними миючими засобами для кухонних меблів; пʼятирічна гарантія від виробника, вся продукція сертифікована.

– Гадаю, є сенс конкретизувати названу технологію захисту мийок від того, що їм найчастіше завдає прикрощів.

–  Ми реалізували амбітний проект з інтегрування захисного засобу VANGUARD у формулу композитного складу наших кварцових мийок. Завдяки йому поверхня мийки захищена від утворення вапняного нальоту, жиру й бруду, бо суттєво покращені її  водовідштовхувальні властивості.

На початковій стадії виробництва мийок VANKOR, що складаються на 80% із забарвлених частинок кварцу й 20%  сполучних смол, додається названий захисний засіб, який рівномірно розподіляється по всій структурі складу мийки. За рахунок вмісту в складі VANGUARD колоїдного розчину срібла  мийка VANKOR ефективно захищена від розмноження бактерій, завдяки чому зона миття посуду безпечна. Така мийка зберігає свої властивості весь період експлуатації, захист не вимивається, як це буває при використанні в мийках антибактеріальних покриттів або спеціальних засобів по догляду за композитними мийками. Всі властивості даної технології були підтверджені результатами численних тестів і випробувань, проведених згідно з загальноприйнятими методиками тестування технологами нашої компанії  в спеціалізованій лабораторії на нашому виробничому підприємстві.

– Зазвичай виробники мийок прагнуть, аби вони експлуатувалися разом із сифонами, котрі спеціально під них підбираються…

– І «Ванкор» не виняток. В якості конкретного прикладу продемонструю й сифонну модельну новинку.

Подвійний сифон VANKOR 3 ½, призначений для кухонних мийок із двома чашами та з переливом. Гідрозапірний клапан-вигин затримує воду, а вона, своєю чергою, є перешкодою для проникнення в кухню бруду й неприємного каналізаційного запаху. Високоміцний полімер – поліпропілен, який є матеріалом виготовлення сифона, запобігає утворенню тріщин, які є найчастішою причиною виходу сифона з ладу. Він не схильний до корозії й гниття, а внутрішній діаметр труб не зменшується через відкладення жиру й бруду – забруднення не затримуються на стінках. Всі гумові прокладки на сполучних частинах сифона вже оброблені спеціальною силіконовим мастилом, що продовжує термін служби витратних матеріалів і запобігає протіканню води. Сифон має механізовану систему відкриття/закриття зливного отвору. Для цього слугує спеціальна кнопка, яку видно на малюнку.

У цій моделі сифона передбачена можливість підключення пральної або посудомийної машини, завдяки наявності в його комплектації відвідного трійника. Щоб не залишалося інтригою, що в сифоні цієї моделі автоматизоване, то скажу й про це.

І гранітні мийки «здаються» недбалості

– Якщо недбало чи агресивно експлуатувати кухонну мийку, то навіть такі витривалі, як ваші, не витримають «знущання». Що з правил експлуатації кухонних гранітних мийок повинні знати меблярі, які використовують ваші мийки в своїх меблях, щоб застерігати тих, хто купує їхні меблі?

– Якщо користуватися  водою підвищеної жорсткості з надлишком іонів кальцію, то з часом особливо на темних мийках буде помітним вапняний наліт. Втім, запобігати його утворенню на наших мийках досить просто.

Тривале послуговування абразивними порошковими миючими засобами, застосування дряпучих металевих мочалок чи щіток із метою чищення утворить подряпини й на гранітних мийках. Відколи в більшості своїй є причиною падіння важкого посуду на поверхню раковини.

Для профілактики появи вапняного нальоту необхідно придбати спеціальні професійні засоби по догляду за гранітними поверхнями. До домашніх засобів можна сміливо віднести звичайний 9-відсотковий  харчової оцет, ефективність якого є досить високою. Для видалення вапна з поверхні оцтовий розчин необхідно нанести на місця забруднення, почекати близько 20-25 хвилин, після чого ретельно змити проточною водою. Подібний догляд і боротьба з вапняним нальотом потрібно проводити регулярно раз на місяць.

Доглядати за гранітними мийками найкраще, використовуючи спеціальні мʼякі губки, а також серветки з мікрофібри. В якості миючого засобу краще вибрати нейтральний рідкий розчин. Навіть застарілі плями, розводи, засохлий жир також легко виводяться з гранітних поверхонь. Їх можна видалити, використовуючи хімічні засоби на основі лугів. Неорганічні (фарба, іржа, клей) видаляються кислотними миючими засобами з арсеналу професійної хімії. Крім того, можна використовувати звичайний бензин або ацетон для видалення, наприклад, лаку для нігтів, який випадково потрапив на поверхню. Будь-які забруднення варто видаляти відразу ж – це не займає багато часу і згодом не потребуватиме використання спеціальних засобів. Після кожного використання мийки варто не полінуватися і витерти її поверхню насухо – це мінімізує появу накипу.

Будемо вдячні, якщо оцінюватимете наші публікації

[Голосів: 0 Оцінка: 0]

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я