Вибираємо шафу для спальні

0
0

Хороша шафа, не завжди повинна бути великою, шафа задає тон всьому інтер’єру кімнати, допомагає створити затишну атмосферу.

Шафи для одягу, це важливий елемент оснащення будь-якого будинку, оскільки основна функція шафи, це зберігання речей, підбирати цей предмет потрібно ретельно, вибираючи містку та функціональну модель. У нашому онлайн каталозі ви знайдете оптимальну модель шафи, яка знайде своє місце в будь-якій кімнаті вашого будинку.

Вибір шафи для спальні залежить, насамперед, від метражу, місця, яким ми володіємо. Доступні розміри шафи: глибина шафи не повинна перевищувати 80см, висота вбудованої шафи-купе буде залежати від стелі приміщення. Розсувні двері також будуть проектуватися під відстань від підлоги до стелі.

Цікавим варіантом є кутові шафи-купе, сучасні рішення дозволяють встановити в кутку кімнати шафу потрібного розміру, яка заповнить порожнечу корисним внутрішнім простором. Сьогодні виробники пропонують покупцям найрізноманітніші варіанти виконання таких меблів.

При виборі нової шафи, варто взяти до уваги не тільки поточні потреби, тобто кількість наявних речей, але і подумати про майбутнє. Дизайнери радять додати в шафі 30%, більше місця на одного користувача, але, може краще позбутися від непотрібних речей? Деякі моделі шаф мають надставки, де сховаємо спортивний інвентар, зимовий одяг або інші речі, що використовуються сезонно.

Коли вже ми вирішимо тип шафи-купе, варто вибрати матеріал, з якого шафа буде виготовлена. Найбільш популярні матеріали для виготовлення корпусу шаф, МДФ або ДСП. Вони досить легкі, і в цілому, достатньо міцні. Матеріал візуально нагадує масив дерева.

МДФ приваблює міцністю і легкістю, візуально складно відрізнити від дерева, завдяки шару шпону. Коли ми шукаємо більш надійні меблі, ми можемо вибрати меблі з натурального дерева. Дверці шаф, як правило, також виготовляються з МДФ або ДСП, рідше з масиву дерева. Можна вибрати заповнення фасадів склом або дзеркалом, декорованим піскоструминним малюнком. Що стосується кольору, в принципі, немає ніяких обмежень. Можна поставити на нейтральні кольори.

Будемо вдячні, якщо оцінюватимете наші публікації

[Голосів: 0 Оцінка: 0]

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я