Меблевий корпус – основа корпусних меблів. Від нього залежить не тільки їхня індивідуальність і довговічність, але й функціональність та безпека. Саме їх і гарантують корпуси для кухонних меблів, якими поповнився  асортимент  компанії «REHAU».

 Так само як і фасади «REHAU», боковини та крайки таких корпусів по всьому периметру як єдине ціле. І це завдяки обробки крайок  за допомогою технології лазерного личкування, що не залишає клейових швів. Отже вони не будуть забиватися брудом, розбухати  від вологи й жовтіти. Завдяки використанню якісних матеріалів та покриттів такі корпуси зберігають свій первинний зовнішній вигляд навіть при інтенсивній експлуатації.

Нові корпуси для кухонних меблів втілюють у собі все, за що мільйони людей по всьому світу цінують продукцію «REHAU».

Бездоганний зовнішній вигляд корпусів для кухонних меблів

Презентовані корпуси виготовляється з ЛДСП товщиною 18 мм (на 12% товстіші стандартних виробів). Результатом цього конструктивного рішення стало значне збільшення міцності: в такій шафі можна зберігати важкі чавунні казани або набір тарілок, не побоюючись, що полиця прогнеться або зламається під їх вагою. Своєю чергою захист від вологи забезпечує безклейові личкування крайок, про що вже зазначалося. Тривалий  термін служби шафи також гарантує професійна німецька фурнітура, завдяки якій дверцята шаф і тумб не деформуються в процесі тривалої експлуатації.

Якість має бути очевидною не тільки зовні, але й всередині. Для кухонних меблів це важливо передусім, бо вони  щодня під підвищеними навантаженнями. Щоб любителям смачно готувати і так само поціновувачам хорошого дизайну більше не доводилося йти на компроміс, компанія «REHAU» й започаткувала  випуск готових кухонних корпусів.

Безпека для здоров’я –
ще одна перевага корпусів для кухонних меблів

Корпуси «REHAU» виготовляються з високоякісного екологічно чистого ЛДСП, який відповідає всім європейським вимогам, що пред’являються до кухонних меблів (клас екологічності Е 0,5). Матеріал не виділяє шкідливих речовин і запахів, що дозволяє використовувати його, не боячись за здоров’я й безпеку.

У лінійці корпусів «REHAU» враховані потреби виробників кухонь будь-якого типу: від «шести квадратів» у старому житловому фонді до просторих приміщень у новобудовах і заміських будинках. У цілому клієнтам пропонується понад 200 типових модулів, а також індивідуальні конфігурації. Отже з корпусами «REHAU» дизайн кухні легко змінити на новий, просто помінявши фасади. І їх не потрібно десь шукати – їх також запропонує «REHAU». Корпус при цьому не пошкодиться, що дозволить заощадити на зміні інтер’єру без втрати якості матеріалів.

Будемо вдячні, якщо оцінюватимете наші публікації

[Голосів: 0 Оцінка: 0]

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я