Організатори важливих європейських виставок повідомили, що в цьому році Holz-Handwerk і Fensterbau Frontale все-таки не відбудуться. Раніше виставки, які традиційно проходять в Нюрнберзі навесні, були перенесені на червень 2020 го, однак тепер в компанії NürnbergMesse повідомляють, що виставки переносяться на 2022 рік.

Рішення пов’язане з триваючою пандемією коронавірусу і її впливом на світову економіку. У компанії NürnbergMesse підкреслюють, що перенесення було узгоджене з Департаментом навколишнього середовища та охорони здоров’я міста Нюрнберг, Німеччина. Невизначена ситуація в галузі та економіці в цілому веде до зниження готовності гравців ринку інвестувати в деревообробну промисловість, виробництво вікон, дверей і фасадів. У той же час спостерігається скорочення обсягів продажів, зупинки виробництва і зниження ділової активності.

В офіційному зверненні Петра Вольф, член правління NürnbergMesse, пояснила: «Ми хотіли б висловити нашу щиру подяку за численні довірчі і конструктивні обговорення з представниками галузі протягом останніх кількох днів, які підтримали нас в процесі прийняття рішень. Наша мета – створити особливий досвід для учасників і відвідувачів заходів Holz-Handwerk і Fensterbau Frontale і можливість встановлення і розширення ділових відносин – не може бути реалізована під впливом Коронавірусної кризи ».

Будемо вдячні, якщо оцінюватимете наші публікації

[Голосів: 0 Оцінка: 0]

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я