Як не пошкодувати: 5 трендів у дизайні інтер’єру, що виявилися безглуздими

0
260

Деякі рішення в інтер’єрі виглядають надзвичайно стильно. А от користуватися ними виявилося незручно. Розповідаємо, яких помилок краще уникати.

Скляні столи та дзеркальні меблі виглядають чудово. Однак при користуванні ними виникають несподівані складнощі.

Скляний стіл

Скляний стіл швидко втрачає презентабельність
Скляний стіл швидко втрачає презентабельність / Фото Depositphotos

На поверхні таких столів постійно залишаються розводи від ганчірки. Окрім того, власники таких столів не зможуть уникнути подряпин та сколів. Такі сколи з часом виглядають неакуратно і псують загальне враження від інтер’єру.

Надто довгі штори

Штори, що лежать на підлозі, швидко забруднюються
Штори, що лежать на підлозі, швидко забруднюються / Фото 3ddd

Зараз дизайнери усе частіше радять обирати варіанти штор і тюлей, що лягають на підлогу. Справді, таке рішення допомагає приховати нерівні вікна, некрасиві радіатори опалення та криву підлогу. Однак ці штори дуже швидко забруднюються, особливо якщо в домі є діти або домашні тварини. Крім того, надто довгі штори крадуть простір і виглядають дивно в приміщеннях, де меблі стоять біля вікна.

Мийка біля вікна

Мийки біля вікна можна часто побачити на красивих картинках
Мийки біля вікна можна часто побачити на красивих картинках / Фото Inmyroom×

Рішення мити посуд і дивитися у вікно здається захоплюючим. Такі інтер’єри ви неодноразово бачили у фільмах. Однак в реальності мийка біля вікна увесь час бруднить його: на скло летять бризки й навіть жир.

Крім того, під вікном найчастіше розташована батарея, а під мийкою зазвичай встановлюють відро для сміття. Якщо поставити смітник біля батареї, в домі будуть з’являтися неприємні запахи.

Також незрозуміло, як мити вікно. Мабуть, доведеться ставати в раковину.

Грифельна дошка

Грифельну дошку непросто перефарбувати
Грифельну дошку непросто перефарбувати / Фото Ivybush

Надзвичайно популярне рішення – спеціальною фарбою зафарбовують стіну або її частину. Потім там можна малювати крейдою, як на шкільній дошці.

Однак власники таких стін розповідають, що крейда під час витирання розлітається по квартирі й додає роботи при прибиранні. Окрім того, якщо ви захочете позбутися цієї фарби на стіні, це буде непросто – її складно перефарбувати.

Дзеркальна техніка

За дзеркальною технікою складно доглядати
За дзеркальною технікою складно доглядати / Фото Dekoriko

Так, вона виглядає розкішно і візуально додає простору. Однак така техніка потребує чимало уваги: її потрібно часто мити й протирати спеціальними засобами, адже на ній чудово видно найменші сліди пальців.

Автор: Аліна Рудченко

Будемо вдячні, якщо оцінюватимете наші публікації

[Голосів: 0 Оцінка: 0]