Відома італійська компанія «SCM» прагне максимально знизити негативні наслідки ситуації, в якій сьогодні опинився світ, розвиваючи всі можливі сервіси, покликані істотно спростити й навіть убезпечити роботу своїх клієнтів і партнерів.

Надання інноваційних технологічних рішень, розробка цифрових підприємств, де виробництво керується й здійснюється практично без допомоги людини, а також всебічна сервісна підтримка підприємств деревообробної промисловості як на передпродажних, так і післяпродажних етапах – все це основні завдання для компанії «SCM», для якої сьогодні, як ніколи раніше, важливо мати можливість надавати дистанційну підтримку всім професіоналам сектора меблярства й деревообробки.

Це стає можливим завдяки новітньому поколінню інтелектуальних цифрових технологій і послуг «SCM». Практичні демонстрації технологій, навчання та оптимізація технічного обслуговування тепер можуть проводитися дистанційно – завдяки платформі «Maestro connect», яка забезпечує миттєвий доступ до широкого спектру послуг, дозволяючи операторам обладнання отримувати підтримку від команди «SCM» також у віддаленому режимі.

Серед продуктів, які пропонує «SCM», особливо потрібно відзначити цифрову службу підтримки доповненою реальностю Smartech: завдяки «розумним» пристроям та спеціалізованому програмному забезпеченню, фахівці «SCM» можуть діагностувати й вирішувати проблеми на виробництві клієнта в режимі реального часу, без необхідності фактичного присутності технічного фахівця. Відеокамера, мікрофон і динамік із бездротовим підключенням дозволяють здійснювати двосторонній зв’язок та інтерактивний обмін даними, залишаючи руки оператора вільними для роботи.

Одним з актуальних питань залишається постійне підвищення кваліфікації персоналу, і в цій справі «SCM» пропонує унікальний продукт – цифрову платформу E-Campus, що робить доступним всього за один клік весь технологічний досвід «SCM» в деревообробці: бібліотеку онлайн-курсів, відео-уроки, тренінги у «віртуальних» класах, під час яких можна отримати консультацію кваліфікованих викладачів і експертів, обговорити основні технічні питання і проблеми, які можуть виникнути в роботі з сучасним деревообробним обладнанням. Тепер завдяки платформі Е-Campus технічні фахівці клієнтів, дилерів і представництв компанії «SCM» можуть простим, «розумним» і, головне, швидким способом пройти навчальний курс за допомогою одного з технологічних рішень «SCM»

Всі програми Навчального центру «SCM Group» доступні в єдиному віртуальному просторі для досягнення двох головних цілей:

  • постійному підвищенню рівня компетенцій власних комерційних і технічних служб, актуалізації їх навичок і знань,
  • наданню клієнтам компанії «SCM» все більш досконалої та всебічної службу технічної підтримки, зокрема й дистанційної, а також можливості зазирнути в майбутнє деревообробної галузі.

Навчальні програми, призначені для клієнтів, також доповнюються адаптованими під конкретні запити модулями, відповідно до потреб підприємств деревообробної галузі.

Освітні курси, які проводяться в форматі вебінарів у режимі реального часу, доступні також у відкладеному режимі – в запису. Вони складаються в основному з технічних відеоуроків за видами обладнання, типами пуско-налагоджувальних робіта бо сервісного обслуговування.

Велика увага приділяється таким темам, як цифрові послуги та програмне забезпечення «SCM»: від нового мультитач HMI-інтерфейсу Maestro для простого й оптимального керування та взаємодії з верстатом до платформи IoT (Інтернет речей) Maestro для миттєвого доступу до широкого спектру послуг, таких як безперервний моніторинг стану верстатів, оптимізація робіт з технічного обслуговування та замовлення запасних частин, а також віддалена технічна підтримка за допомогою сервісу Smartech.

Будемо вдячні, якщо оцінюватимете наші публікації

[Голосів: 0 Оцінка: 0]

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я